Soru Pubg new state

Lucifer5557

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyid
Cihazım
Xiaomi poco f2
Konular
15
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar....Cihaz Poco F2 Pro Cihaz Rootlu... Cihazda Magiski Gizledim.. Airfrozen Yükledim Olmadi Sonra... Riru Modülünü.Kurdum Lsposed Yükledim Hide My Applist yükledim Denedim Olmadi Ama bazi.. Rootlu Cihazlarda Magiski Dondurunca Giriyor
Nedense Benim Cihazimda Olmuyor Bunun Nedenin Bilen Varsa Yardimci Olsun ..... Teşekürler Türküye....

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
hocam magiski sil korkma birşey olmaz sonra geliştirici secenekleri kapat rahatca oynarsın tekrar magisk kurmak istersen twrp mod ile kurarsın

Lucifer5557

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyid
Cihazım
Xiaomi poco f2
Konular
15
hocam magiski sil korkma birşey olmaz sonra geliştirici secenekleri kapat rahatca oynarsın tekrar magisk kurmak istersen twrp mod ile kurarsın
Bende twrp duzgun çalismiyor twrp moduna giriyorum insttala giriyorum boş gösderiyor ancak twrpnin icinden resset atinca twrp duzeliyor cihaz acilinca yine ayni sey oluyor

xmuratbey44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Cihazım redmi note 8 pro 12.0.8.0(QGGMIXM) senin yaptıklarını bende yapmıştım sıkıntısız giriyorum oyuna eğer hala yapamadıysan bu roomu deneyebilirsin

kurabiyecanavarı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramiz
Cihazım
iphone
Konular
0
Bnede giriş yaşarken sorun yaşıyorum

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Hocam magisk üzerinden hide seçip ordan Pubg New state hide yapıyorsun . Ardından magisk i yeniden adlandırıyorsun gizlemek için sonra airfroozen uygulaması ile magisk i devredışı bırakıyorsun . Tüm bunları yaptıktan sonra . Ayarlardan geliştirici seçeneklerine girip USB hata ayıklama kapatıyorsun . Ve geliştirici seçeneklerini deaktif edip çıkıyorsun . Ve oyununu oynuyorsun.

Üst Alt