Yardım Pubg Multi touch sorunu

Telefon rootlumu ?

• Kullanılan toplam oy
    13

Görkem461

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Arkadaşlar telefonum Xiaomi redmi note 5 64/4 modeli pubg mobile oynarken ekrana 1 den fazla parmak değdiğinde ya eğilme tuşu basmıyor ya da yürüme tuşu basmayı bırakıyor format attım,telefonu garantiye gönderip ekranı değiştirdim,hesap değiştirdim,tuşların yerini değiştirdim düzelmiyor ne yapmam gerekir?

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Rom degişmeyi denediniz mi hocam? belki de sorun yazılımsaldır.

Görkem461

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Rom degişmeyi denediniz mi hocam? belki de sorun yazılımsaldır.
Denemedim yapmayı da bilmiyorum garantiden 2 gün önce geldi ekran tuşlarıda çalışmıyor sorun kesin yazılımsal çünkü modern combat 5 de sorun yaşamıyorum bunu garantiye tekrar göndersem sorun çözülür mü ?

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Denemedim yapmayı da bilmiyorum garantiden 2 gün önce geldi ekran tuşlarıda çalışmıyor sorun kesin yazılımsal çünkü modern combat 5 de sorun yaşamıyorum bunu garantiye tekrar göndersem sorun çözülür mü ?

Zaten bir kere garantiye göndermişsiniz hocam. Forumdaki anlatımlarla rom degismeyi deneyin ya da bir telefoncuya rom yükletin. O da olmadı güncelleme gelmesini bekleyin belki o şekil düzelebilir.

Görkem461

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Zaten bir kere garantiye göndermişsiniz hocam. Forumdaki anlatımlarla rom degismeyi deneyin ya da bir telefoncuya rom yükletin. O da olmadı güncelleme gelmesini bekleyin belki o şekil düzelebilir.
Root atmak istemiyorum herhangi bir sorunda para ile tamir ettirmem gerekir telefona garantide yeniden yazılım yükleme gibi bir durum olur mu?

Üst Alt