İpucu Pubg Mobile Yeni Güncelleme Oyundan Atma Problemi Çözümü

doubt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Az önce Nutzz18 hocam tarafından bu hata bildirimini aldım. Tamamen mantık ile bir çözüm ürettim. Bu problem genelde eski cihazlarda yeni oyunlar çıkınca veya herhangi bir üst düzey grafiklere sahip bir oyun güncellenince karşımıza çıkıyor. Sebebi büyük ihtimalle 64 bit android 10 ileri düzey telefonlar için olan sürümün eski telefonunuza yüklenmesidir. Bunun için göstereceğim adımları dikkatli bir şekilde uygulamanız yeterli olacaktır.

1-Öncelikle telefonunuzdaki mevcut pubg mobile oyununu silmeyiniz, sildiyseniz tekrar yükleyiniz.

2-Daha sonra daha rahat işlem yapabilmeniz için bu file dosyasını indiriniz.

3-Yüklediğimiz Es File Explorer'a girdikten sonra sadece 2 kez yeniden adlandırma işlemi yapacağız.
Android > Data klasörüne girip com.tencent.ig dosyasını bulup seçip sağ alttaki yeniden adlandır seçeneğine basıyoruz ve sonuna 1 ekliyoruz. Aynı işlemi Android > obb klasöründeki com.tencent.ig dosyasına da uyguluyoruz. Yaptığımız bu işlem az sonra kaldıracağımız pubg mobile ile birlikte bu dosyaların da gitmemesi içindir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

4- Ardından telefonunuzdaki Play Store'dan indirdiğiniz Pubg Mobile'ı kaldırınız.

5- Kaldırdıktan sonra size vereceğim 32 bitlik arm-v7a formatlı Android 4.3+ adlı 1.0 apksını indirip kurunuz.
Bahsettiğim APK:

6- Kurduktan sonra Android > Data ve Android > obb dosyalarındaki com.tencent.ig dosyalarına eklediğiniz 1leri siliniz ve oyunu açınız.

7- Oyunu açtıktan sonra sol üstte "Downloading resources" yazacaktır ve kaynakları indirene kadar sizi biraz bekletecektir. Oyun açık şekilde bekledikten sonra oyununuz açılacaktır ve sorununuz hallolacaktır. İyi oyunlar. :)

Fuat_2883

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mzksis
Cihazım
Casper via g3
Konular
0
Oynu kuruyorum şimdi inşallah aynı sıkıntıları tekrar yaşamam. Şimdiden teşekkür edrim.

Üst Alt