Rom Pubg Mobile 120Fps Sorunu

thelilxiaomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
2
Selamlar Xiaomi 12t promu bugün Hyperos Eliteden Xiaomi.eu Hyperos'ine geçirdim.Pubg'yi yüklendiğimde fps 120den 90'a düştü,Sebebi nedir? Pubg destek getirdi mi cihaza yoksa Rom sayesinde mi 120ydi cihaz?

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
39
Ekran yenileme hızınızı 120hz yapıp oyunu kapatıp tekrar açın

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
22
Yaptım fakat olmadı,silip tekrar yüklesem olurmu?
Önceden yüklemiş olduğunuz rom cihazını üst bir cihaz olarak gösteriyodur. Bu romda böyle bişey yapılmamış büyük ihtimal o yüzden böyle. Silip tekrar yüklemeniz bişey değiştirmicektir. Modül olarak 120 FPS yapabilirsiniz (magisk için) yoksa önceden yüklediğiniz Roma geçmeniz lazım.

Ekli dosyalar

• PUBG120fps [miuiturkiye.net].zip
    2 KB · Görüntüleme: 0

thelilxiaomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önceden yüklemiş olduğunuz rom cihazını üst bir cihaz olarak gösteriyodur. Bu romda böyle bişey yapılmamış büyük ihtimal o yüzden böyle. Silip tekrar yüklemeniz bişey değiştirmicektir. Modül olarak 120 FPS yapabilirsiniz (magisk için) yoksa önceden yüklediğiniz Roma geçmeniz lazım.
Hocam hyperosde 43.5 geçince 60hz'e kitlemesini nasıl engelleyecegim? Birde recovery eskiden güç tuşundan açılıyordu şuan nereden açabilirim?

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
22
Hocam hyperosde 43.5 geçince 60hz'e kitlemesini nasıl engelleyecegim? Birde recovery eskiden güç tuşundan açılıyordu şuan nereden açabilirim?
43.5 e geçince derken? Sıcaklık mı? 43.5 e geçince cihaz kendini koruma amaçlı 60 Hz e ve bazı şeyleri düşüğe çeker. Bunu kapatmak için throttling i kapatmanız lazım onun uygulamasıni da bilmiyorum maalesef unuttum. Eskiden güç tuşuyla açıliosa hala öle açılması lazım. Olmuyosa romun sahibine sorun yada varsa kılavuzunu okuyun.

Üst Alt