Yardım Pubg Kasması

bba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış B
Cihazım
MI5+GM4G
Konular
5
Sd 820 kullanan cihaz Pubg de Kasım kasım kasiliyor şarjda oynamak neredeyse imkansız bi hale geliyor oyunun ilk sürümünden beri oynuyorum sayısız güncelleme geldi hem oyuna hemde telefona buna çözüm var mıdır?

Telefon Mi5 3/32
Miui sürümüm 8.4.19
Oyun 0.4.0
Grafik Ayarları Hepsi minimum

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Sd 820 kullanan cihaz Pubg de Kasım kasım kasiliyor şarjda oynamak neredeyse imkansız bi hale geliyor oyunun ilk sürümünden beri oynuyorum sayısız güncelleme geldi hem oyuna hemde telefona buna çözüm var mıdır?

Telefon Mi5 3/32
Miui sürümüm 8.4.19
Oyun 0.4.0
Grafik Ayarları Hepsi minimum

Sorun cihazın ısınmasından kaynaklı oyuna girdikten sonra cihaz isindinda kyro islemcilerde ( yani oyun icin calisan buyuk islemcilerden) biri durduruluyor bunun sebebi cihazı soğutmak ve daha fazla ısınmasını engellemek telefonunuzda root varsa magisgk modülü var bunu kullanarak işlemcilerin kapatılmasını engelleye bilirisiniz ama cihaz oyunlarda normala gore islemci kapanmadi icin fazla isiniyor ama oyunlarda pugb zerre kasma olmuyor.
.

Bu kondan magisk modulunu indire bilir ve yapmaniz gerekenlere baka bilirisiniz yinede yapmazsaniz bana buradan veya ozelden yazarsaniz size yardimci olurum.

Oyla:

TwoEasy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
İphone 5s
Konular
17
Sorun cihazın ısınmasından kaynaklı oyuna girdikten sonra cihaz isindinda kyro islemcilerde ( yani oyun icin calisan buyuk islemcilerden) biri durduruluyor bunun sebebi cihazı soğutmak ve daha fazla ısınmasını engellemek telefonunuzda root varsa magisgk modülü var bunu kullanarak işlemcilerin kapatılmasını engelleye bilirisiniz ama cihaz oyunlarda normala gore islemci kapanmadi icin fazla isiniyor ama oyunlarda pugb zerre kasma olmuyor.
.

Bu kondan magisk modulunu indire bilir ve yapmaniz gerekenlere baka bilirisiniz yinede yapmazsaniz bana buradan veya ozelden yazarsaniz size yardimci olurum.
Cihazda herhangi bir hasara yol açar mı cihaz sürekli ısınacak çünki

Oyla:

bba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış B
Cihazım
MI5+GM4G
Konular
5
root varsa magisgk modülü var bunu kullanarak işlemcilerin kapatılmasını engelleye bilirisiniz .

Hocam şuan root yok 2 sorum olacak
1 Zamanında GM 4G cihazimi rootladigim için gunceleme alamamıştım bunda böyle problemler olur mu?
2 Sonuçta cpu/gpu ve yanındaki bileşenler normalden biraz daha fazla ısınacak bunun zararı olur mu? Çünkü şu halde bile girdiğimizde 3 4 oyun atıyoruz aralıksız

Oyla:

talhademirtas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Acil Tıp Tek.
Konular
13
Bende root magisk var. Çekirdekleri nasıl açacaz

Oyla:

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Bende root magisk var. Çekirdekleri nasıl açacaz
Üstte anlattığım şekilde o magis modülünü kuracaksınız bukadar çekirdekler açılacaktır.
[doublepost=1525869461,1525869412][/doublepost]
Hocam şuan root yok 2 sorum olacak
1 Zamanında GM 4G cihazimi rootladigim için gunceleme alamamıştım bunda böyle problemler olur mu?
2 Sonuçta cpu/gpu ve yanındaki bileşenler normalden biraz daha fazla ısınacak bunun zararı olur mu? Çünkü şu halde bile girdiğimizde 3 4 oyun atıyoruz aralıksız

Elebette normale göre daha fazla ısınma olacaktır zararı konusina birşey diyemem tercih sizin rootlarsınız cihaz güncelleme almaz.

Oyla:

vasili244

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin Yıldırım
Konular
0
Benim batarya ölüydü değiştirdim yeni bataryadan pil sıcaklık sensörü yok kasmadan rahat oynuyorum daha önce pil değiştirmeden önce kasıyordu

Oyla:

Erbain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
25
Benim batarya ölüydü değiştirdim yeni bataryadan pil sıcaklık sensörü yok kasmadan rahat oynuyorum daha önce pil değiştirmeden önce kasıyordu
Hocam bataryayi nereden aldınız bende almayı düşünüyorum da piyasadakiler çakma o yüzden siz memnun kaldıysaniz linkini atabilir misiniz?

Oyla:

Bayat Simit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şener
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
3
Bir sorum olacak. Benim eski pubg hesabım google playe bağlı olduğu için yeni pubg hesabımı google playe bağlayamıyorum eskisini nasıl kaldırabilirim ?

Oyla:

sadettin34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sadettin
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Hocam bataryayi nereden aldınız bende almayı düşünüyorum da piyasadakiler çakma o yüzden siz memnun kaldıysaniz linkini atabilir misiniz?
3 farklı yerden aldım. sonunda sağlam bir tane buldum. gayet iyi , gerçek 3000 mAh , hemde sıcaklık sensörü çalışıyor.

Oyla:
Üst Alt