Soru Pubg kasıyor artık eskisi gibi stabil değil sizde fark ettiniz mi?

Sroclientexe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9t
Konular
29
Kullandığım cihaz f2 pro 865 işlemciye rağmen eski verimi alamıyoruz o kadar güncelleme yapılırsa olacağı bu sizin düşünceniz nedir?

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Yeni sezon güncellemesinin gelmesiyle halledilecek.

Oyla:

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
RN12 Pro 5G
Meslek
Serbest
Konular
11
Yeni sezon güncellemesinin gelmesiyle halledilecek.

Cidden bu sana inandırıcı mı geldi? O kadar güncelleme yapıp yeni özellikler vs. getirildikten sonra kasması çok normal. Sen ne kadar çok inanırsan inan sonraki güncellemelerde asla eskisinden daha iyi olamaz. Mesela ben Cyber Hunter oynuyordum ve şuan oyunun haline bi bak, neredeyse hiç kasmayan oyun şuan oynanmaz halde.

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Cidden bu sana inandırıcı mı geldi? O kadar güncelleme yapıp yeni özellikler vs. getirildikten sonra kasması çok normal. Sen ne kadar çok inanırsan inan sonraki güncellemelerde asla eskisinden daha iyi olamaz. Mesela ben Cyber Hunter oynuyordum ve şuan oyunun haline bi bak, neredeyse hiç kasmayan oyun şuan oynanmaz halde.

Ben en son 2-3 hafta önce oynamıştım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Birçok yayıncı yeni sezon güncellemesi ile düzeleceğini söylüyor bende onlardan gördüğümü söyledim. Cihazında oynanmıyorsa oynamazsın olur biter. Sitemini bana değil yapımcıya anlat. Ben pc oyuncusuyum mobile güncelleme gelmiş, gelmemiş çokta umrumda olmuyor. Sadece gördüğümü söyledim.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Oyuna ne kadar çok güncelleme gelirse,istedikleri kadar performans iyileştirmeleri yapsınlar,pubg hem bu kadar büyük güncellemeler getirdiği için hemde fps i kısıtladığı için asla eski hızı veremez.Kendim bayadır oynadığım için biliyorum,en büyük fps bozulması 2019 Mart güncellemesinde oldu.İphone 6 lar ayarlarda 15 fps gözükmesine rağmen resmen 60 fps verirken birden tüm fps değerleri düştü.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Ben en son 2-3 hafta önce oynamıştım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Birçok yayıncı yeni sezon güncellemesi ile düzeleceğini söylüyor bende onlardan gördüğümü söyledim. Cihazında oynanmıyorsa oynamazsın olur biter. Sitemini bana değil yapımcıya anlat. Ben pc oyuncusuyum mobile güncelleme gelmiş, gelmemiş çokta umrumda olmuyor. Sadece gördüğümü söyledim.
Hocam benim de PC güncellemesi sonrası FPS 10 civarı düştü.

Oyla:

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
RN12 Pro 5G
Meslek
Serbest
Konular
11

Ne sitemi? Ben PUBG'yi mobilden hiç oynamadım yıllar önce bilgisayardan oynuyordum uzun zamandır da oynamıyorum. İnternet kafeye gittiğimde PUBG oynayanları izliyordum o kadar dehşet şekilde kasıyor ki. Burada sana sitem ettiğim felan da yok. Sadece her duyulana inanılmaması gerektiğini vurgulamak istedim. Konuyu uzatma lütfen.

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Ne sitemi? Ben PUBG'yi mobilden hiç oynamadım yıllar önce bilgisayardan oynuyordum uzun zamandır da oynamıyorum. İnternet kafeye gittiğimde PUBG oynayanları izliyordum o kadar dehşet şekilde kasıyor ki. Burada sana sitem ettiğim felan da yok. Sadece her duyulana inanılmaması gerektiğini vurgulamak istedim. Konuyu uzatma lütfen.

Birşeye inandığım falan yok ki. Mesajımın içeriğinde yeterince üstüne basa basa yazdım yayıncılardan gördüm, duydum diye. Arkadaşa belki faydası olur diye düşünüyordum. Benim konuyu uzatma gibi bir amacım yok siz benim mesajımı alıntıladınız.

Hocam benim de PC güncellemesi sonrası FPS 10 civarı düştü.

Son zamanlarda pek oynamadım zaten 1050 ti ile çokta zevk vermiyor artık. Lite oynuyorum genelde.

Oyuna ne kadar çok güncelleme gelirse,istedikleri kadar performans iyileştirmeleri yapsınlar,pubg hem bu kadar büyük güncellemeler getirdiği için hemde fps i kısıtladığı için asla eski hızı veremez.Kendim bayadır oynadığım için biliyorum,en büyük fps bozulması 2019 Mart güncellemesinde oldu.İphone 6 lar ayarlarda 15 fps gözükmesine rağmen resmen 60 fps verirken birden tüm fps değerleri düştü.

Yanılmıyorsam mobile 2017 de çıktı. Resmi olarak çıkmadan önce ilk beta sürümlerinden beri oynuyordum. Son 1 senedir 3-4 ayda bir belki girip bir oyun atıyordum. En son 2-3 hafta önce oynadım bir sıkıntı yoktu. Oyuna daha yeni 90fps geldi. (3 sene sonra) Optimizasyon konusunda hiç iyileştirme göremedim sürekli yeni skinler,kıyafetler veya etkinlikler geliyor başka birşey yok. Oyunun ilk beta sürümünün boyutu 400-600mb arası bir şeydi yanılmıyorsam. En dandik telefonlarda bile oynamıyordu. Şimdi ise 1-2 senelik telefonlarda hemen kasma yapıyor. Ana oyun pc pubg neredeyse bitti ama mobile aldı başını gidiyor ilginç. (pc pubg nin zorluğu da etken tabiki mobile ile uzaktan yakından alakası yok)

Oyla:

King.man

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Oneplus 8t
Konular
3
Selam arkadaşlar her güncelleme den sonra bu sıkıntı oluyor sezon 16 gelene kadar böyle olacak yeni sezon da düzelir en baba cihazda kasıyor şu an

Oyla:
Üst Alt