Soru Pubg indirirken hata veriyor

ozerongun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özer
Cihazım
mi 8
Konular
3
İyi günler dün akşam wifi ile pubg oyununu indirmeyi denedim ama sonuna gelince hata:910 kodu ile hata veriyor nedenini anlamadım sürüm olarak kararlı 10.0.3.0 kullanıyorum, ayrıca kendi kendine bazen mesaj gelmiş gibi titriyor, telefonla konuşurken bana mesaj yada whatsap dan bildirim gelmiyor konuşma bittiğinde toptan geliyor bu sorunların bi çözümü var mı aceba?

Son düzenleme:

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Hocam o pubg hatası wifi den kaynaklı ben de de aynısı oldu kendi netim ile direk indirdim ama titremeyi bilemiyorum bende de var aynısı oluyor bulursan bizi de bilgilendirirsen sevinirim :)

Oyla:

ozerongun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özer
Cihazım
mi 8
Konular
3
Hocam o pubg hatası wifi den kaynaklı ben de de aynısı oldu kendi netim ile direk indirdim ama titremeyi bilemiyorum bende de var aynısı oluyor bulursan bizi de bilgilendirirsen sevinirim :)

şimdi kendi internetimden denedim yine hata :910 veriyor yüklemiyor neden aceba, titreme için kendi kendime baya birşey denedim ama hiç çözüm bulamadım, tabi yazılım işinden anlamadığım için Türk usulu aç kapat sesi aç sesi kapattan ileri gidemedim :D

Son düzenleme:
Oyla:

aturhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turhan
Cihazım
mi8
Konular
2
Sorununuz çözüldümü bilmiyorum ama dünkü güncellemeden sonra benim cihazımdada aynı kod hatası verdi kaldırıp tekrar kurmaya çalıştım sürekli hatalar verdi muhtemelen dünkü güncellemeden sonra birçok kişide aynı şey olacak. Google playden değilde obb ve apk yı manuel indirip kurarsınız problem olmuyor

Oyla:

ozerongun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özer
Cihazım
mi 8
Konular
3
Sorununuz çözüldümü bilmiyorum ama dünkü güncellemeden sonra benim cihazımdada aynı kod hatası verdi kaldırıp tekrar kurmaya çalıştım sürekli hatalar verdi muhtemelen dünkü güncellemeden sonra birçok kişide aynı şey olacak. Google playden değilde obb ve apk yı manuel indirip kurarsınız problem olmuyor
çözmüştüm ama teşekkür ederim cevabınız için

Oyla:
Üst Alt