Oyun Pubg çentik sorunu

Eray imdat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray imdat
Cihazım
Xioami mi a2 li
Konular
1
Pubg de telefonun çentiğini kullanamıyorum nasıl açılır bilen varsa yazabilirmi?

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Pubg de telefonun çentiğini kullanamıyorum nasıl açılır bilen varsa yazabilirmi?
Pubg ayarlarında centkli ve kavisli ekrana sahip cihazlar için ayar var. Ne işe yarar bilmiyorum ama bi deneyin işinize yarayabilir

GizliXiaomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XiaomiGizli
Cihazım
Samsung A20
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Maalesef işe yaramıyor, Mi A2 Lite cihazın'da çentik için bir ayar yok ve Pubg oyunun'daki ayarlar kısmındaki çentik,kavis kısmı'da bir işe yaramıyor. Anlaşılan bu sorunun çözülmesi için Android Q (10) bekliyeceğiz...

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Merhaba, ayarlar'dan- arama yerıne tam ekran veya tam ekran modu yazıp aşağıda ss'de paylaştığım yerden pubgyi seçiniz öyle deneyiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-16-17-18-55-958_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-07-16-17-18-55-958_com.android.settings.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 30

IDraqicame

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
halil
Cihazım
mi a2 lite
Konular
6
Android 8.1 oreo da sıkıntı yok eger güncel ise telefonun pie sürümse rootsuz olmuyor root yetkisi varsa telefonda magiskte no touch killer modülünü indir sonra geliştirici secenelerken ekran girintisini en sondaki seç otomatik olarak çentikli olur ama bazı uygulamalarda ordaki kısımlar gözükmüyor eger araştırırsan forumun mi a2 lite sayfasında daha detaylı var

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
nu özelik pubg ayarlarında var daha önce denk gelmiştim çentikli telefonları bi sürümden sonra algılayıp ona göre çentiği kaldırmıştı mate 20lite cihazımda bu olay oldu şuan pubg yüklü değiil o yüzden ss atamıyorum ve nerde olduğunu da hatırlamıyorum biraz kurcalayın

IDraqicame

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
halil
Cihazım
mi a2 lite
Konular
6
nu özelik pubg ayarlarında var daha önce denk gelmiştim çentikli telefonları bi sürümden sonra algılayıp ona göre çentiği kaldırmıştı mate 20lite cihazımda bu olay oldu şuan pubg yüklü değiil o yüzden ss atamıyorum ve nerde olduğunu da hatırlamıyorum biraz kurcalayın
Mi a2 lite ta işe yaramıyor malesef dediğiniz tek çare no touck killer modülü yada oreo ya dönmek

Üst Alt