Oyun Pubg çentik sorunu

Mert Kaplan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert Kaplan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Aynen öyle. Cihazda hiçbir değişiklik yok sadece bunun gibi hatalar gelmiş.

cemalpcnk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Bende de aynı sorun var. Sizinle aynı konuyu açmıştım moderatör arkadaş resmi miui forumdan link atmıştı herkeste var malesef bu sorun pişman oldum Android 9 a yükselttiğime 960 fps le gece modu da gelmedi. Daha iyi olması gerekirken gereksiz buglar var. Yatay kullanıyorken WhatsApp dan gelen mesajın içeriği de görünmüyor sizde de öyle mi?
aynen kardeş bu sorunların hepsi bendede var youtubede falan video izlerkende centik kapanıyor mu sizin ?? ben geçenlerde youtubede video izlerken centik videoya dahil degildi üstten bildirim penceresini açayım derken centiktel dahil oldu ama nasıl yaptım bilmiyorum videoyu kapatıp açtıktan sonra centiksiz olmaya devam etti bi dahada yapamadım bu konuda bilgisi olan varmı ?

Son düzenleme:

Poros

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Müzisyen
Konular
9
aynen kardeş bu sorunların hepsi bendede var youtubede falan video izlerkende centik kapanıyor mu sizin ?? ben geçenlerde youtubede video izlerken centik videoya dahil degildi üstten bildirim penceresini açayım derken centiktel dahil oldu ama nasıl yaptım bilmiyorum videoyu kapatıp açtıktan sonra centiksiz olmaya devam etti bi dahada yapamadım bu konuda bilgisi olan varmı ?
Normalde parmaklarını iki ayrı yana itersen(ekranı genişletir gibi) tam ekran oluyor ve çentikli izliyorsun videoyu. Böyle değil mi sizin?

cemalpcnk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Normalde parmaklarını iki ayrı yana itersen(ekranı genişletir gibi) tam ekran oluyor ve çentikli izliyorsun videoyu. Böyle değil mi sizin?
aynen teşekkür ederim öyleymiş ama centikli izleyince videonun bazı kısımları görünmüyor mesela iphone x te falan da öyle mi acaba bide bu sadece Youtube de çentikli izleniyor sanırım

Poros

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Müzisyen
Konular
9
aynen teşekkür ederim öyleymiş ama centikli izleyince videonun bazı kısımları görünmüyor mesela iphone x te falan da öyle mi acaba bide bu sadece Youtube de çentikli izleniyor sanırım
Çok bi fark olmuyor alt yazılarda bi sorun oluyor o kadar. Iphone x de de sanırım öyle. Şuanlık youtube da Çentikli gösteriyor diğerlerinde yanlardan kesiyor hep

cemalpcnk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Çok bi fark olmuyor alt yazılarda bi sorun oluyor o kadar. Iphone x de de sanırım öyle. Şuanlık youtube da Çentikli gösteriyor diğerlerinde yanlardan kesiyor hep
teşekkür ederim ben size şöyle birşey de sorabilirmiyim ben telefonumu migrostan aldım ritzy garantili şu anda telefonumda 10.1.2 kararli global sürüm yüklü forumda geziniyorum bl kilidi diye birşey var bu nedir ?? açık olup olmadığını nasıl anlarım? açıksa bir zararı olur mu ??

Poros

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Müzisyen
Konular
9
teşekkür ederim ben size şöyle birşey de sorabilirmiyim ben telefonumu migrostan aldım ritzy garantili şu anda telefonumda 10.1.2 kararli global sürüm yüklü forumda geziniyorum bl kilidi diye birşey var bu nedir ?? açık olup olmadığını nasıl anlarım? açıksa bir zararı olur mu ??
O konuda çok bilgim yok ama açık olması daha iyi sanırım root atması falan daha kolay oluyor. Telefon açılırken altında yazar. Bi zararı olmaz

Üst Alt