Soru PUBG Ayak Sesi Sıkıntısı

Rage Of Destiny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
mi 11 t
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Xiaomi 11 t telefonum var global. Benim sıkıntım pubg de ayak sesleri ile alakalı. Oyunun her türlü sesini net duyabiliyorum ama ayak sesine geldiği zaman sıkıntı orda. max 30-32 metreden sonra ayak sesi yok. Telefonda engineer mode dan yükselttim kulaklık sesini falan ama oda 3-5 metre farketti. bu oyunda bu sıkıntıyı yaşayan tek ben miyim diye hissediyorum :) başka oynayan arkadaşlara sordum 70 metre ve üstü net ses aldıklarını söylediler. hatta bir kaçı 100-120 metreden sesini alabiliyorum dedi bana şaka gibi geliyor.. kulaklığımda gayet güzel bir kulaklık logitech in oyuncu kablolu kulaklığı. bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek var mıdır acaba?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Güvenlik uygulamasını aç, game turboya gir, performans modu ayarlarına gelip geliştirilmiş ses açıksa kapat düzelecektir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Rage Of Destiny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
mi 11 t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenlik uygulamasını aç, game turboya gir, performans modu ayarlarına gelip geliştirilmiş ses açıksa kapat düzelecektir.
Arkadaşım dediğini yapıp denedim. Çok az farketti ama yine de normalin çok altında gibi duruyor.?

Rage Of Destiny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
mi 11 t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
48-50 metre mesafesine kadar net duyuyorum. ama o mesafeden sonra birden kesiliyor ses. sürtünme eğilip kasma vs bu tarz sesleri yakından da çok duyamıyorum. yani her şey normal gibi ama rakipin hareketleri ile ilgili sesler sıkıntı bir tek..

fatoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatoş
Cihazım
Poco x3pro
Konular
0
Duzeltebildin mi merak ettim bu aralar ayni sorun bende de var

Üst Alt