Çözüldü Pubg 90 fps ve parlaklık düşmesi

Kadircan46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
5
Bu 90 fps modülü ultra hdr grafiğe kadar açıyormu

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Cihazınız 11t pro ise açama Max 90 FPS 60 FPS açar

Kadircan46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
5
Tek soru şu en nefret ettiğiniz dorum olabilir nasıl olurda pubg SD 888 işlemci 60 FPS ve alt işlemciler bir çoğu 90 ve FPS kaybı donma kasma sorularını duyar gibiyim cihazım güçlü ve oyunda 90 fps yok ve cihaz ısındığını zaman FPS ve parlaklık kaybediyorum lütfen aşağıdaki yazdıklarımı okuyun işinizi görecektir

Evet arkadaşlar hemen hemen bütün
modeller için 90 fps magisk modülü şu an bir çok Xiaomi modelleri için çalışıyor root gerekiyor ban riski 0 isteğen kullanabilir tşk etmeyi unutmayın mi 11t pro için denendi.

Isı modülüde cihaz ısındığını zaman yani FPS düşmemek için bir modül bir çok cihaz için çalışıyor

Öncelikle MIUI optimazyon devre dışı bırakıyoruz çıkmıyorsa varsayılan değeri sıfırla bir kaç defa basın çıkacaktır
Pubg pil kısılması kısıtlama yok diyin

Bir modül daha birakacam buraya bu modül ise sıcaklık kurumasını devre dışı bırakıyor ve oyunda sadece oyunda değil ana ekranda bütün uygulamada ekran parlaklık otomatik düşmüyor böylece 90 fps rahat oynarsınız bununla ilgili antitu testler mevcut ve oyundan defalarca test yapıldı yani başarılı bir modül + oyunda cihaz ısındığını zaman FPS kaybını yaşamazsınız eğer bu modül kullanmazsanız cihazınız ısınırsa 40c derece geçtiğini zaman emin olun ki 90 fpsden cihazınız 40 FPS düşer FPS sürekli değişir ve takılmalar olacaktır oyunda o yüzden bu modül kesinlikle şart

Önemli bir not daha birakacam buraya kesinlikle game torbuyu farklı yollarda 120 FPS veya 90 fps yapan kişiler kesinlikle yanlıştır sadece game torbu kendi penceresinin FPS göstergesi oyun için değil bununla ilgili Net testlerin var boşuna game torbuyu kullanayın

Thermal modülünü düz 11t modeline yükledim tam tersi parlaklık düştü modülü kaldırdım parlaklık hala aynı seviyede ful olmasına rağmen oto parlaklık felan açık değil ne yapmam gerek

Swap.Swp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
RN13 Pro 5G
Meslek
Bankacı
Konular
6
Redmi Note 13 Pro 5g de şunu deneyimledim ve sadece 90 FPS modülünü kurdum.

Cihazı pil performans moduna aldığım zaman 15 dk oyun sonrası ekranı otomatik 60 FPS e düşürüyor ve cihaz ısınıyor.

Cihazı güç tasarrufu moduna aldığım zaman 2 saat aralıksız oyun da cihaz sıfır ısınma FPS düşürmeksizin 90 da oynatıyor. Oyunları güç tasarrufu modunda oynuyorum (:

Redmi Note 13 Pro 5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek