Duyuru Projemize Fikir Sunmak İster misiniz?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam bir fikirde ben atayım ortaya. Şöyle birşey yapılabilir mesela forumumuzda bir sürü resmi ve custom romlar paylaşılıyor. Kimisi aralarda kaybolup gidiyor. Foruma girenlerde (üşengeç arkadaşlar) aramadan iki mesajdan birinde link nerde diye sormaktalar. Siteye rom indirme bölümü eklense her model için bi bölüm açılsa bence güzel olur karmaşanında önüne geçilmiş olur. Örneğin Mi 8 bölümünde

EuBeta 20.5.21 indirmek için tıkla

MiRoom 20.5.21 indirmek için tıkla

Revos 20.5.21 indirmek için tıkla

vs. gibi yalnızca indirme linki bulunsa harika olur.

O zor iş hocam.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Hocam iyi alan adı kapmışsınız önerilerim baya zahmetli olacak ama..
Sitenin domaini ingilizce olduğu için en-tr harici almanca arapça ispanyolca rusça gibi dillere de çevirilmeli bence.
Bir subdomain ayarlayıp mesela firmwares/roms.xiaomitools.com gibi yer açıp ordan link yönlendirme usulü stock ve costum rom alma yeri haline getirebilirsiniz.(Yazın işim olmazsa sizde izin verirseniz hayrına ilgilenirim)
Dikkat ettim sitedeki fastboot linki çalışmıyor.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam iyi alan adı kapmışsınız önerilerim baya zahmetli olacak ama..
Sitenin domaini ingilizce olduğu için en-tr harici almanca arapça ispanyolca rusça gibi dillere de çevirilmeli bence.
Bir subdomain ayarlayıp mesela firmwares/roms.xiaomitools.com gibi yer açıp ordan link yönlendirme usulü stock ve costum rom alma yeri haline getirebilirsiniz.(Yazın işim olmazsa sizde izin verirseniz hayrına ilgilenirim)
Dikkat ettim sitedeki fastboot linki çalışmıyor.

en.miui kapandığı için fastboot dosları artık yok hocam haklsınız.
Dil olarak düşünüyoruz ekstra dilleri eklemeyi özellikle rus hindi

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
en.miui kapandığı için fastboot dosları artık yok hocam haklsınız.
Dil olarak düşünüyoruz ekstra dilleri eklemeyi özellikle rus hindi
rom dosyaları için siz de biliyorsunuz sitesinde neredeyse her romun kendi subu var direkt yönlendirme usulune çok musait.
Kendim rom indirmek için genelde siteyi kullanıyorum adamlar da yönlendirme usulu çalışıyorlar iyi de alexa kasmışlar.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam merhabalar benim düşüncem xiaomitools sitesinin temasını görselliğini foruma yakınlaştırıp benzetmeler yapmanız yani o siteye girince yabancı bi siteye girilmiş gibi hissetmesin kullanıcılar bu foruma ait olduğunu hissettiricek görsel değişiklikler yapılması ve forumdada araçlar kısmı değilde daha belirgin dikkat çekicek ben burdayım aradığın herşey burada bi göz at tarzında bi yer ayrılabilir.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam merhabalar benim düşüncem xiaomitools sitesinin temasını görselliğini foruma yakınlaştırıp benzetmeler yapmanız yani o siteye girince yabancı bi siteye girilmiş gibi hissetmesin kullanıcılar bu foruma ait olduğunu hissettiricek görsel değişiklikler yapılması ve forumdada araçlar kısmı değilde daha belirgin dikkat çekicek ben burdayım aradığın herşey burada bi göz at tarzında bi yer ayrılabilir.

Hocam tema sadelikten yana olsun diye bu şekilde yaptık zaten isim farklı olduğu için farklı bir site olması normal bir durum
Araçlar butonu belki dediğiniz gibi renklendirilebilir ona bakayım.

Üst Alt