Yardım Project Elixir Yavaş şarj sorunu

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Project Elixir 3.8
Telefon Modeli
Miatoll
Bootloader Kilidi
Kapalı
Project Elixir rom kullaniyorum ve Yavaş şarj oluyor normalde 30 w destekliyor fakat 5w filan sajr ediyor bazen 0.5w bazen 6w ama 6w üstüne çıkmıyor

Ajos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4g
Konular
7
Hocam ayarlar bölümünden şarj kısmına bir bakar mısınız belki şarj hızı sınırlaması tarzında şeyler vardır çünkü bazı telefonlarda ve romlarda var eğer yoksa yazılımda bir sorun vardır diye düşünüyorum

Oyla:

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ayarlar bölümünden şarj kısmına bir bakar mısınız belki şarj hızı sınırlaması tarzında şeyler vardır çünkü bazı telefonlarda ve romlarda var eğer yoksa yazılımda bir sorun vardır diye düşünüyorum
Yok öyle bir ayar fakat yöntemini buldum bir arkadaşa ulaştım Filipinli support kanallarından birinde oda aynı roma aynı sıkıntıyı yaşıyormuş magisk modülü ile çözmüş denemedim daha ama isteyenler için modülü birakiyorum

Ekli dosyalar

• _Magisk_____Fast_Charge___Version_Green____V2.zip
    226,5 KB · Görüntüleme: 5
Oyla:

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
Yok öyle bir ayar fakat yöntemini buldum bir arkadaşa ulaştım Filipinli support kanallarından birinde oda aynı roma aynı sıkıntıyı yaşıyormuş magisk modülü ile çözmüş denemedim daha ama isteyenler için modülü birakiyorum
Denedim ise yaramadı sonra rom degistirim dedim 2 3 tane rom denedim yine şarj yavaş Bi miui dönüp borddami yoksa romdami sıkıntı var bakacam

Oyla:

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
Project Elixir hızlı şarj desteklememektedir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Project Elixir hızlı şarj desteklememektedir
nusantara , cherish os , tequila os denedım onlarda hızlı sarj desteklemıyor suan fastboot mıuı rom ındırıyorum recovery ıle mıuı kurulmuyor benım telde yanı ewskıden oluyordu sımdı logoda kalıyor recoveryim ofox 1.3 a12 fbev2 (fbev 1 romlardada 1.3 a12 fbev 1 kullanıyorum.)

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

nusantara , cherish os , tequila os denedım onlarda hızlı sarj desteklemıyor suan fastboot mıuı rom ındırıyorum recovery ıle mıuı kurulmuyor benım telde yanı ewskıden oluyordu sımdı logoda kalıyor recoveryim ofox 1.3 a12 fbev2 (fbev 1 romlardada 1.3 a12 fbev 1 kullanıyorum.)
İsterseniz hızlı şarj için Crdroid'e göz atabilirsiniz fakat NusantaraOS hızlı şarkı destekliyor

Oyla:

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
İsterseniz hızlı şarj için Crdroid'e göz atabilirsiniz fakat NusantaraOS hızlı şarkı destekliyor
Şimdi miui kurdum fakat miui dada yavaş şarj ediyor galiba soket arızalanmis (başka bireyden kaynaklanıyor olamaz degilmi)

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Donanım testi yapayım dedim hoparlör filan ses çıkmıyordu YouTube denedim ondada gelmiyordu sonra dedim persistemi sıkıntı var pusula yi açtım çalışmiyordu
Telefona format atın, yavaş şarj sorunu ve diğer sorunlar için teknik servise bakdırın

Oyla:
Üst Alt