Çözüldü power tuşu çalışmıyor.

ekremaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ekrem
Cihazım
note 4
Konular
10
cihazımı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Son 1 aydır power tuşu çalışmamaya başladı. Delta garantisi var bunu garanti karşılar mı? karşılamazlarsa bile tamirini kaç günde yaparlar bilen var mı? telefonumu kaç haftadır kapatıp açamıyorum. Home tuşu olmadan bunu yapmanın bir yolunu bile ayrıca yazarsa sevinirim.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
cihazımı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Son 1 aydır power tuşu çalışmamaya başladı. Delta garantisi var bunu garanti karşılar mı? karşılamazlarsa bile tamirini kaç günde yaparlar bilen var mı? telefonumu kaç haftadır kapatıp açamıyorum. Home tuşu olmadan bunu yapmanın bir yolunu bile ayrıca yazarsa sevinirim.
Merhabalar Ekrem Bey,

Cihazınızı servisimize göndermeniz gerekmektedir. Teknik incelemeler neticesinde tarafınıza detaylı bilgi aktarabiliriz. Cihazınızda kullanıcı hatası yok ise garanti dahilinden ücretsiz olarak onarım sağlanmaktadır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
sevgili forum ahalisi ; Mİ5 power entegresi arızalı ondan açılmıyor dediler o bile değişti bataryadan dediler o bile sıfır değişti ama hala bataryayı söküp takmadan cihaz açılmıyor.reset atıldığında açılmıyor sebebi nedir böyle bir arıza ile karşılaşan duyan gören oldumu acaba.....

Üst Alt