Yardım Portre Modu Kasma Sorunu

korkmaz Yiğit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KorkmazYiğit
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
4
Merhabalar daha 2 gün önce aldığım mi 9t cihazım portre modunda aşırı takılıyor titriyor eski mi note 3 kullanıcısı olarak onda portre gaayet akiciydi bu akıcı değil ve fotoğraf çekerken de bu olumsuz etkiliyor bu sorun genelde var mı çözümü nedir farklı romlar da ya da güncellemeyle düzelir mi teşekkürler şimdiden

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Ön kamerada sorun yok. Arka kamera portre modunda biraz fps düşük gibi hareket ediyor. Lakin fotoğraf çektiğim de sıkıntı yaşamadım, gayet iyi bulaniklastiriyor.
Miui 10 da vardi bu olay, MIUI 11 yaptım, fabrika ayarlarına döndüm hâlen aynı. Fotoğraf çekmede sorun yaşamadığım için problem olarak görmüyorum ben.
Mesela 4K 30 fps video cekerken 3.-4.saniyelerde kasma yapıyor sonra düzeliyor. Belki güncelleme ile düzelir.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

korkmaz Yiğit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KorkmazYiğit
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
4
Ön kamerada sorun yok. Arka kamera portre modunda biraz fps düşük gibi hareket ediyor. Lakin fotoğraf çektiğim de sıkıntı yaşamadım, gayet iyi bulaniklastiriyor.
Miui 10 da vardi bu olay, MIUI 11 yaptım, fabrika ayarlarına döndüm hâlen aynı. Fotoğraf çekmede sorun yaşamadığım için problem olarak görmüyorum ben.
Mesela 4K 30 fps video cekerken 3.-4.saniyelerde kasma yapıyor sonra düzeliyor. Belki güncelleme ile düzelir.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bulanıklaştırma da sorun yok hocam ama daha akıcı olabilirdi daha iyi fotoğraflar için duzeltilebilir bişi gibi geliyor sadece portre de oluyor gcam da olmuyor ama bu arada saolun görüşünüzü paylaştığınız için ,

Oyla:
Üst Alt