Rom [PORT]sGSİ Xiaomi.eu_mido_v10_9.7.18_9.0_Pie By Escobar1945

izzex0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İzzet
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
1
Hangi sürümden bu rom a geçiş yaptınız önceki sürümde mi hesabı ve cihazı bul açık olmalı misal ben pixel experiens pie romundan bu rom a geçiş yaptım bendede aynı sorun olmuştu nedeni önceki sürümde mi hesabi acmamamdi android 7 sürüm e geçip mi hesabı ve cihazı bul u aktif ettikten sonra Escobar hocamın bu rom u yükledim sorun çözüldü

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Wifi display düzeltmek için biraz daha fazlasına ihtiyacım var zaman alacak gibi görünüyor system liblerinde sorun yok vendor ile uğraşıyorum çözüm bulailirsem zaten midoda pie bundan sonra sorunsuz çalışacak .

xiaomi.eu_port_HMN4X_9.6.5_v10-8.1 ByEscobar1945
Sayın hocam merhaba,
@officialwhatsnew da GSI olan kenzo içinde uyumlu olabilecek bir rom çalışması mevcut mudur? veya sizin bize bir desteğiniz olabilir mi? Tester olarak da biz destek versek size. Çünkü kenzo ya Mi Max ve Mi Max3 ailesinden bir çok rom portlanabildi ( ) Hatta sGSI olan ( ) ( ) ama hepsi birbirini kopyası olduğundan (endonezyadan rusayaya kadar) pek verimli olmadı. Biliyorsunuz kate/kenzo cihazlarda küme düştü. Geliştiricilerin 2 si öldü bir kaçı emekli oldu. Ben hala Mİ TÜRKİYE ailesinden umutluyum.
Teşekkürler

Son düzenleme:

limven

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Güven
Konular
1
Son güncellemeden sonra bazen uygulamalarda klavyede, Bluetooth açarken vs aşırı bi kasma var. Sizde de öyle mi? Ram tüketimi de genelde yüzde 60larda

izzex0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İzzet
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
1
Evet bende de Bluetooth açınca kasma yapıyor açmaya çalışınca tepki vermiyor

Nevzattepe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nevzat
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Abi romu nasıl atabilirim ben alttaki orange denen şey e posta istiyor yazıyorum yaya geçidi vs soriyor onaylıyorum ama yükleniyor yinede yardımcı olur musunuz...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Abi romu nasıl atabilirim ben alttaki orange denen şey e posta istiyor yazıyorum yaya geçidi vs soriyor onaylıyorum ama yüklemiyor yinede yardımcı olur musunuz...

Nevzattepe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nevzat
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Ve birde mobilden yükleyip yapsak olurmu pcden mi atmak gerekiyor ?

Üst Alt