İnceleme [ Port ] Redmi Note 4X Miroom MIUI 11

ozkan1979

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
xiaomi
Konular
10
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

bi arkadaş youtube rom paylaşmış mıuı 11 diye bu romları deneyen arkadaş varmı acaba

ben beta global kullanıyorum fakat parmak izi normalde çalıştgı halde 1 aydır menüsü kayboldu ne yaptımsa parmak izi menüsü gelmiyor bende rom arayışına girdim
bu romları gördüm sizinle paylaşmak istedim

bende şöyle bi hatada oluyor wifi ile pc internet veriyorum bir süre sonra kendini kapatıyor wifi ben istiyorum sürekli çalışsın bunun ayarı varmı acaba telefon ışıgı kapansa dahi wifi sürekli etkin olsun

teşekkürler iyi forumlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu romlar süper görünüyor acaba türkçe destegi varmıdır

Son düzenleme:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bu romlar miui11 bile değil çünkü miui11 daha çıkmadı. Miui11 diye sızdırılan romun içinden alınan sistem uygulamalarının cihazlara uyarlaması ile oluşturulmuş romlar . Sistem olarak miui10 sistem uygulaması olarak miui11 özeliği taşır. Türkçe dilin olduğunu hiç sanmam . Çoğu özelliği de çalışmayacaktır . Son kullanıcıya göre romlar değildir

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141

bi arkadaş youtube rom paylaşmış mıuı 11 diye bu romları deneyen arkadaş varmı acaba

ben beta global kullanıyorum fakat parmak izi normalde çalıştgı halde 1 aydır menüsü kayboldu ne yaptımsa parmak izi menüsü gelmiyor bende rom arayışına girdim

bende şöyle bi hatada oluyor wifi ile pc internet veriyorum bir süre sonra kendini kapatıyor wifi ben istiyorum sürekli çalışsın bunun ayarı varmı acaba telefon ışıgı kapansa dahi wifi sürekli etkin olsun

teşekkürler iyi forumlar

Revos kurun hocam.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Büyük ihtimal bu hafta sonuna doğru Miui 11 romlar düşmeye başlar :)

Miui-User-Aze✓

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Sahib Memmed
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
.

Son düzenleme:

Miui-User-Aze✓

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Sahib Memmed
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16

teşekkürler iyi forumlar

it's been a long time since

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Bu romlar miui11 bile değil çünkü miui11 daha çıkmadı. Miui11 diye sızdırılan romun içinden alınan sistem uygulamalarının cihazlara uyarlaması ile oluşturulmuş romlar . Sistem olarak miui10 sistem uygulaması olarak miui11 özeliği taşır. Türkçe dilin olduğunu hiç sanmam . Çoğu özelliği de çalışmayacaktır . Son kullanıcıya göre romlar değildir
Hocama katılıyorum bug ve hata dolu olduğu icin indirmek rulet oynamak gibi sorunsuz olması imkansiz

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Arkadaşlar bir kaç sorun twrp ile ilgili yedekleme rom atma filan bilen arkadaşlar yardımcı olabilr mi? Ekstra konu açıp kirlilik yapmak istemedim. Konu zaten twrpden rom atmak falan olduğu için bu konuylada alakalı olmuş oluyor.
1. Şimdi ben zamanında samsung imei atılan modeller kullandım. Twrp ile orjinal romun yedeğini inceden ipliğe alıp, hafıza kartına yedekliyordum. Bunda da yaptım sıkıntı yok. Sorum şu; Ne olursa olsun twrpden yedeklemeyi tekrardan yüklediğinde işte root falan içinde kalır mı? Tekrardan magisk falan yüklemem gerekebilir mi yedekleme alırken zaten root vardı. Twrp silinme ihtimali yok diye düşünüyorum. Normal samsung gibi düşünüyorum. Ama tabi farklılık olabilir diye emin olmam gerek.
2. Miroom falan varsanırım içinde bulunduğumuz rom, arkadaşa imei atılsın diye mi8 se kurulmuş çoğu gereksiz şeyler çıkarılmış benimki 3/32 ve bazen hafıza yeterli olmuyor. Şimdi ben rom atsam yukarda bahsettiğim twrp ile orjinal roma geçiş yaptığımda herşey yedeklemeyi aldığım gibi çalışıcak mı? Wipe falan işlemleri dahil
3. Ve son sorum diyelim ki ben rootu kaldırıcam twrp den geri döndüm direk telefon üzerinden root kalkar mı? Çünkü pc im eski görmüyor. Romu direk kurmam mı gerekicek. Zaten unlock mecbur pcden kapatılıcak.

halil.halil2000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Redmi note 11
Konular
0

Çin betaya türkçe dil ayarladım,bug yok sayılır,az da olsa ingilizce bölümvar ancak kullanıma mani değil.

fatihdemirbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
0

Çin betaya türkçe dil ayarladım,bug yok sayılır,az da olsa ingilizce bölümvar ancak kullanıma mani değil.
Verdiğiniz linkte Türkçe dil ekli mi? Ekliyse 26.9.9 sürümü çıktı, üstüne yüklesek dil sorunu olur mu?

Üst Alt