Soru Pocophone Mi Cloud Yedekleme

kAnshin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Pocophone F1
Konular
9
Herkese iyi günler arkadaşlar, Mi Cloud yedeklemesi yapmak istiyorum telefona güncel sürüm atacağımdan dolayı fakat yedekleme 2 saati aştı sürekli senkronize ediliyor diyip duruyor galeride takılı kaldı. 3,23 GB şuan yedeklenmiş durumda ama ne zaman bitecek veya bu kadar uzun sürüyormu yedekleme onu anlamadım. Video kanallarından bakayım dedim Türkçe yayın yok. Bilgisi olan varsa sevinirim.

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Hocam benim demek istediğim daha farklı, yedekleme bir kısımda oluyor fakat ana ekran ayarları telefon ayarları bölümünü yedeklemiyor çünkü bağlı ve açık wifiyi görmüyor "Wi-fi AÇ" diyor.. Böyle oluncada güncelleme alsam hard reset atsam ben tekrar düzenlemek zorunda kalıcam ne manası kaldı o zaman yedeklemenin?
hocam benim söylediğimde ana ekran ayarlar vs. yedeklemesini yapıyor, sadece siz yedeklenen dosyaları pc'ye aktaracaksınız format atmadan önce, formattan sonra tekrar telefona atıp yerel yedeklemelerden geri yükleme yapabilirsiniz. Böylece internetten geri yüklenmesini beklemek durumunda da kalmazsınız daha hızlı geri yükleme olur.

Oyla:
Üst Alt