Alış Pocophone F1

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
2500
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhabalar,maksimum 2500 TL'ye kadar garantili Pocophone F1 arıyorum. Sıfır ve garantili olursa 2500 TL verebilirim. İkinci elde ise kullanım zamanına bağlı olarak fiyat konusunda anlaşabiliriz. İkinci elde de ürünün kutulu,faturalı ve garantili olması gerekmekte. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. İnternet üzerinde 2500 TL'ye ilanlar mevcut fakat ben telefonu görmek ve incelemek istediğimden internet üzerinden alışveriş yapmak istemiyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
turuncu mağazaya güvenebilirsin. ben oradan aldım.

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Buradan bir teklif gelmezse mecburen internet üzerinden alacağım. Biraz bekleyeyim bakalım neler olacak :)

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Ritzy Teknik Servis garantili bir cihaz buldum. Ritzy servisine güvenebilir miyim ? Servis konusu benim için önemli çünkü 3 senedir ASUS Zenfone 2 kullanıyorum ve servis hizmetlerinden çok memnun kalmıştım.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam bakarak görerek alamak istiyorsan ve garantili olsun istiyorsan sirkeci deki cepport mağazasına gitmeni tavsiye ederim.orda birsürü teşhir ürünü cihaz var.dilediğin gibi kurcalayabilirsin.yanılmıyorsam poco fiyatı da 2600-2800 arasındaydı 128 gb.ben cumartesi oraya gidip kulaklık aldım.ilgi ve alakaları harika,orda kendi evinde gibi hissediyorsun ve sanki herkes tanıdık gibi

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hocam bakarak görerek alamak istiyorsan ve garantili olsun istiyorsan sirkeci deki cepport mağazasına gitmeni tavsiye ederim.orda birsürü teşhir ürünü cihaz var.dilediğin gibi kurcalayabilirsin.yanılmıyorsam poco fiyatı da 2600-2800 arasındaydı 128 gb.ben cumartesi oraya gidip kulaklık aldım.ilgi ve alakaları harika,orda kendi evinde gibi hissediyorsun ve sanki herkes tanıdık gibi
Hocam 2500'e bile çok zorlayarak çıktım gerçekten 100 TL daha ekleme şansım yok. İkinci elde bir fırsat bulabilsem 2000-2200 TL civarlarına alabilsem süper olacak ama bir türlü bulamıyorum. Cepport'ta 64 GB Pocophone modelleri var ise orada şansımı deneyebilirim.

Düzenleme : Cepport'a İnstagram üzerinden 64 GB Pocophone ile ilgili mesaj attım fakat sadece 128 GB Pocophone olduğunu ve yollarına 128 GB Pocophone ile devam edeceklerini söylediler.

Son düzenleme:

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Ürünün siparişini verdim bir sorum olacaktı : Ürünün Global Rom olup olmadığını belirten etiket kutu üzerinde olmak zorunda değil mi ? Yani kutuda global rom yazmıyorsa ürünü teslim almamalıyım değil mi ? Bunun gibi tavsiyeleriniz var mıdır ? Neleri kontrol etmeliyim kargo esnasında ? Birde ilk defa Xiaomi telefon kullanacağım yapmam,yapmamam gereken şeyler(Örneğin şu ayara dokunma,şu ayar şöyle olsun gibi) var mıdır ?

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Ürünün siparişini verdim bir sorum olacaktı : Ürünün Global Rom olup olmadığını belirten etiket kutu üzerinde olmak zorunda değil mi ? Yani kutuda global rom yazmıyorsa ürünü teslim almamalıyım değil mi ? Bunun gibi tavsiyeleriniz var mıdır ? Neleri kontrol etmeliyim kargo esnasında ? Birde ilk defa Xiaomi telefon kullanacağım yapmam,yapmamam gereken şeyler(Örneğin şu ayara dokunma,şu ayar şöyle olsun gibi) var mıdır ?
Global Rom olduğu kutu üzerinde belirtiliyor ki zaten Türkiye de resmi olarak satılan Pocophone larda China Rom a rastlama oranınız yok denecek kadar azdır.
Kutu jelatininin açılıp açılmadığını kontrol etmeyi unutmayın.

Güncellemeler gelince yapmadan önce forum ve çevrenizden bilgi ve yorumları dinlemeden harekete geçmemenizi tavsiye ederim.
Ben Rom , Root işlerine girmeyi sevmiyorum , bu yüzden isteğiniz ve ilginiz doğrultusunda konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır :)

Cihazınız şimdiden hayırlı ve uzun ömürlü olsun , güzel günlerde kullanın happy~~

Son düzenleme:

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Global Rom olduğu kutu üzerinde belirtiliyor ki zaten Türkiye de resmi olarak satılan ürünlerde China Rom a rastlama oranınız yok denecek kadar azdır.

Güncellemeler gelince yapmadan önce forum ve çevrenizden bilgi ve yorumları dinlemeden harekete geçmemenizi tavsiye ederim.
Ben Rom , Root işlerine girmeyi sevmiyorum , bu yüzden isteğiniz ve ilginiz doğrultusunda konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır :)

Cihazınız şimdiden hayırlı ve uzun ömürlü olsun , güzel günlerde kullanın happy~~
Ufak bi düzeltme yapayım Ritzy ve Delta garantili ürünlerin çoğu çin versiyonu fakat pocophonede çin versiyonu olma olasılığı sıfır gibi birşey neden derseniz ben daha poconun çin versiyonuna hiç denk gelmedim garantisiz satanlar dahi global versiyon satıyor siz düşününhaha--haha--

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Global Rom olduğu kutu üzerinde belirtiliyor ki zaten Türkiye de resmi olarak satılan ürünlerde China Rom a rastlama oranınız yok denecek kadar azdır.

Çok teşekkür ederim. Cihazın IMEI sorgulamasını ve garanti sorgulamasını da yapacağım. Rom,root olaylarına gireceğimi düşünmüyorum sadece otomatik olarak alacağım güncellemeleri yaparım. Telefonu aldığımda bir güncelleme olacak mıdır onu yapmalı mıyım sizce ? MIUI 9 yüklü gelir herhalde. 10'a geçiş yapmalı mıyım yani güncelleme gelmiş olur mu acaba ?

Ufak bi düzeltme yapayım Ritzy ve Delta garantili ürünlerin çoğu çin versiyonu fakat pocophonede çin versiyonu olma olasılığı sıfır gibi birşey neden derseniz ben daha poconun çin versiyonuna hiç denk gelmedim garantisiz satanlar dahi global versiyon satıyor siz düşününhaha--haha--
Delta garantili aldım. Global Rom olduğu yazıyor hayırlısı bakalım :D

Üst Alt