Rom Pocophone F1 Xiaomi.eu MIUI 12.0.3.0 Stabil Rom

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pocophone F1 İçin Xiaomi.eu Miui 12 Stabil Sürüm Çıktı

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Veya

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusunuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.​

Son düzenleme:

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Global stable ile ilgili bir gelişme var mıdır acaba? Dağıtım tarihi olarak Ağustos denmişti ancak Ağustos'un sonuna geldik. Bir hareket yok.

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Oto ya ne zaman düşer ve kullananlar memnun mu bu romdan?

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar. Ben Poco f1 cihazımı yaklaşık 2 hafta önce global versiyona güncelledim. Telefon üzerinden gelen güncellemeyi kullandım.
Telefonun şu an ki halinden performansından memnun değilim. Bir çok takılma donma yaşıyorum.Bu tip rom yükleme işlemleri vs yapmadım daha önce ancak öğreneceğim. Merak ettiğim bir kaç konu var onları sormak istiyorum.

1-EU romu şu an mevcut olan romun üzerine kurabiliyor muyum? Bunun en sağlıklı yolu hangisidir?
2- EU romu yükledikten sonra güncelleme olduğu takdirde telefonuma otomatik olarak ayarlar kısmından mı geliyor ?
Bir de son olarak eu rom kullananlar beni avantajları hakkında biraz bilgilendirebilir mi. Direkt olarak kullanıma yansıyan faydalarını öğrenmek istiyorum.
Herkese iyi forumlar sağlıklı günler dilerim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekstra olarak bir de IMEI durumu var. Silinme gibi bir durum söz konusu oluyor mu bu tip işlemlerde.

Son düzenleme:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar. Ben Poco f1 cihazımı yaklaşık 2 hafta önce global versiyona güncelledim. Telefon üzerinden gelen güncellemeyi kullandım.
Telefonun şu an ki halinden performansından memnun değilim. Bir çok takılma donma yaşıyorum.Bu tip rom yükleme işlemleri vs yapmadım daha önce ancak öğreneceğim. Merak ettiğim bir kaç konu var onları sormak istiyorum.

1-EU romu şu an mevcut olan romun üzerine kurabiliyor muyum? Bunun en sağlıklı yolu hangisidir?
2- EU romu yükledikten sonra güncelleme olduğu takdirde telefonuma otomatik olarak ayarlar kısmından mı geliyor ?
Bir de son olarak eu rom kullananlar beni avantajları hakkında biraz bilgilendirebilir mi. Direkt olarak kullanıma yansıyan faydalarını öğrenmek istiyorum.
Herkese iyi forumlar sağlıklı günler dilerim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekstra olarak bir de IMEI durumu var. Silinme gibi bir durum söz konusu oluyor mu bu tip işlemlerde.
Twrp ile kurmanız gerekiyor

Evet otomatik gelir ve kendini günceller

IMEI numarası silinmez

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
hocam merhabalar şu an twrp yükleme ile ilgili sıkıntı yaşıyorum yardımcı olur musun

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Bu romu kullanıyorum. Sormak istediğim ise eu romlardan mı radio mi video mi browser vs gibi gereksiz kullanmadığım applerin olmadığı belirtiyor. Benim telefonda hepsi mevcut. Bunun sebebi ne olabilir. ?

Üst Alt