Soru Pocophone F1 Wifi-Simkart okuma sorunu

omerpolitoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
POCOPHONE F1 GLOBAL SON SÜRÜM
Telefon Modeli
POCOPHONE F1
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar arkadaşlar Yurtdışı şahsıma Pasaport kayıtlı cihazım POCOPHONE F1 herhangi Wifi-sim kart görmüyor algılamıyor. Cihazın herhangi şebeke antenlerinde bı problem olmadığını bı teknik servisten öğrendim. Yazılımla düzelecek birşey olduğunu söyledi.

Şimdi cihaz gece kendi kendine wifi ve sim kart olayına kendini soyutluyor. Ben normal olarak cihazı sıfırladım. Sorun düzelmeyince ses açma ve güç tuşundan girerek sıfırlama yaptım. Yine sonuç başarısız. Üstüne üstün cihazı açtığım da Mı hesabına giriş yapmış olduğum için Mi hesabını doğrulamamı istiyor(Cihaz Kilidi). Fakat Wifi veya mobil ağ olmadığından doğal olarak Mı hesabıma giriş yapamıyorum ve cihaz bu şekilde bekliyor. Sonra kendini resetliyor bı 5 10 dk kilit ekranında bekliyor sonra tekrar resetliyor. Bunun üstüne Xiaomi mi flash tool indirip bilgisayara kurdum son global sürüm Rom 10.3 olandı galiba onu yükledim. BU İŞLERDEN DE PEK ANLAMAM yinede kurduk bı şekilde ama sonuç hala aynı cihaz Kilitli WİFİ ve sim kart okuma sorunu devam etmekte.

SİZLERDEN NE YAPMAM,NASİL YAPMAM GEREKLİ, HANGİ ROOMU YÜKLEMELİYİM XİAOMİ NİN BU KONUDA Bİ DESTEĞİNİ ALABİLİRMİYİM. YAZILIM KONUSUNDA BİLGİSİ OLAN BANA YARDIMCI OLABİLECEK Bİ CENGAVER VARMI?

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Merhaba
Bir kaç rom denememde unofficial pixel rom un mi hesabı sormadığı dikkatimi çekti (miui olmayan romlarin belki geneli sormuyordur) sorunu düzeltmek için belki yardımcı olur.
Tabi custom rom yüklemek için bootloader kildinin açık olması gerekir, açıksa twpr üzerinden de kurulum yapabilirsin.
Ayrıca telefonun sim kilitli olma durumu var mı? Hangi ülkeden alındınız?

Oyla:

omerpolitoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Merhaba
Bir kaç rom denememde unofficial pixel rom un mi hesabı sormadığı dikkatimi çekti (miui olmayan romlarin belki geneli sormuyordur) sorunu düzeltmek için belki yardımcı olur.
Tabi custom rom yüklemek için bootloader kildinin açık olması gerekir, açıksa twpr üzerinden de kurulum yapabilirsin.
Ayrıca telefonun sim kilitli olma durumu var mı? Hangi ülkeden alındınız?
Merhaba açıkçası konuya baya yabancıyım daha önce rom vs hiç denemedim söylediğiniz programların çoğunuda bilmiyorum. Ama yapabilecek kapasitede görüyorum kendimi daha önce cihazın geliştircisini açmıştım. Bahsettiğiniz bootloader kilidi o olması lazım anladığım kadarıyla. ürünü Türkiyeden satın aldım ülke olarak bilgim yok maalesef ama öğrenebilirim. Mi hesabı zaten benim üzerime şifre vs bilgim var lakin wifi olmadığı için burda takılıp kalıyorum.

Oyla:

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Forumda bootloader kilit açma şeklinde bir arama yaparsan belkide açık olup olmadığını cozumleyebilirsin.
Telefon açılırken siyah ekranda unlocked yazıyor olması gerekir.

Oyla:

omerpolitoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Forumda bootloader kilit açma şeklinde bir arama yaparsan belkide açık olup olmadığını cozumleyebilirsin.
Telefon açılırken siyah ekranda unlocked yazıyor olması gerekir.
Sizin söylemeniz şüphe uyandırmıştı baktım cihazda bootloader kilidi açık değil süreç iyice uzuyor benim için anladığım kadarıyla. İlginizi için teşekkür ederim

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Forum kuralları gereği başlığın tamamının büyük harfle yazılması yasaktır sizi düzeltmeye davet ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zenex Hocam ile iletişime geçin

Oyla:
Üst Alt