Yardım Pocophone F1 Telefonumda hiç ses yok!

meryembetul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Meryem Betül
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
Merhabalar! Çok severek kullandığım pocophone telefonum geçtiğimiz haziran ayı sonunda guncellemelerden sonra birdenbire bütün ses fonksiyonlarını kaybetti. Arama yapamıyorum, alamıyorum. Video müzik açamıyorum. 55 gün önce evofone teknik servise yolladım. 20 gün kaldı hiç birşey yapmadan geri yolladılar. Aradığım zaman lakayit bir şekilde o zaman tekrar gönderin bakalım dediler.
Xiaomi Türkiye'yi aradım, GENPA anlaşmaları olduğunu telefonu orada yaptirabilecegimi söylediler. GENPA ya götürdüm firma anlaşmamız bitti biz bakmiyoruz dediler. 175 tüketici destek hattını aradım. Yeniden servise gönderin sonuç alamazsaniz tüketici hakem heyetine başvurun dediler. Tekrar gonderdim yine 20 gün sonra telefonu aldım ses veri dosyası güncellendi dediler alir almaz bir YouTube videousu açtım ses vardı. Kapatıp sim kartı taktım açtım güncelleme var dedi yukledim ve yine ses yok
Telefon DND modunda falan değil, sifirladim, hard reset yaptım yine olmadı. Yazılımsal bir şey yüzünden 55 gündür telefonumu kullanamıyorum. Tüketici hakem heyetine gittim bu süreç de 3-4 ay sürüyormuş. Bana destek olup şu işi cozmeme yardımcı olacak birileri varsa çok mutlu olurum. Bayilarak kullandığım telefondan soğudum. Şimdiden teşekkürler

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Merhabalar! Çok severek kullandığım pocophone telefonum geçtiğimiz haziran ayı sonunda guncellemelerden sonra birdenbire bütün ses fonksiyonlarını kaybetti. Arama yapamıyorum, alamıyorum. Video müzik açamıyorum. 55 gün önce evofone teknik servise yolladım. 20 gün kaldı hiç birşey yapmadan geri yolladılar. Aradığım zaman lakayit bir şekilde o zaman tekrar gönderin bakalım dediler.
Xiaomi Türkiye'yi aradım, GENPA anlaşmaları olduğunu telefonu orada yaptirabilecegimi söylediler. GENPA ya götürdüm firma anlaşmamız bitti biz bakmiyoruz dediler. 175 tüketici destek hattını aradım. Yeniden servise gönderin sonuç alamazsaniz tüketici hakem heyetine başvurun dediler. Tekrar gonderdim yine 20 gün sonra telefonu aldım ses veri dosyası güncellendi dediler alir almaz bir YouTube videousu açtım ses vardı. Kapatıp sim kartı taktım açtım güncelleme var dedi yukledim ve yine ses yok
Telefon DND modunda falan değil, sifirladim, hard reset yaptım yine olmadı. Yazılımsal bir şey yüzünden 55 gündür telefonumu kullanamıyorum. Tüketici hakem heyetine gittim bu süreç de 3-4 ay sürüyormuş. Bana destek olup şu işi cozmeme yardımcı olacak birileri varsa çok mutlu olurum. Bayilarak kullandığım telefondan soğudum. Şimdiden teşekkürler
Bende Isınma Sorunu Var:
1.Fotoğraf Dlive Canlı Yayın İzlerken
2.Fotoğraf Pubg Mobile Oynarken Grafikler: Akıcı-Aşırı
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Yasal süreç başladığı için yazılım olarak birşey denemeye çalışmayın orjinal kalsın

meryembetul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Meryem Betül
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
10.3.6 güncellemesini yapınca yaptıkları her neyse gitti. Ben de eski bir versiyon 10.3.5 vs yüklü olmuş olabileceğini düşündüm. Şimdi manuel olarak eski sürümlerden birini yuklesem işe yarar mı? Ve bu yasal sürece zarar verir mi?

meryembetul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Meryem Betül
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
10.3.7 guncellemesi gelmiş yaptım o da işe yaramadi.
Foruma bi göz attım ne sorunlar çözülmüş keşke benim sorunum da çözulebilseydi
Tüketici hakem heyeti süreç sonuçlanana kadar telefonunuzu kullanabilirsiniz diyor. Ses olmadan telefonu nasıl kullanayım... Heyete gitmeden diger tarafi aradım kaile alıp dinlemediler bile zaten tekrar gönderin deyip kapatiyorlar...
Telefon canavar belki ama yetkili servis çöp ne yazık ki...

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Açıkcası sorun donanımsal gibi yüklediğiniz versiyonları kullanan kişilerde böyle bir dönüş yapmamış kulaklık ile ses alıp almadığınızı denediniz mi ? rahatsız etme modu kapalı mı ? Ses yüzdesi kaçta bunları kontrol edin sanırım bunları yapmışsınızdır ona dayanarak donanımsal olabileceğini düşünüyorum. Yazılımsal olduğundan eminseniz Mi flash ile aynı sürümü tekrar atmayı deneyebilirsiniz sanırım formda pocophone ile ilgili konu mevcut

Zeron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeron
Cihazım
Pocophone F1
Konular
6
Ben de senin gibi aldığım günden beri bayılarak aşırı beğenerek kullanıyorum. Senin telefondan soğumana teknik servisleri neden olmuş.
Ben de öyle bir sıkıntı yok ama aynı telefon ben de her güncellemede normalde ve oyunlarda aşırı derecede ısınma gerçekleştirmesi.
Android 10 beta vereceklerini söylediler, belki ısınma problemi gider diye bakıyorum.

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Mi flash ile temiz bir rom flashlaması yaparmısınız rica etsem ? Yedek vs kurmayın.

meryembetul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Meryem Betül
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
Mi flash ile temiz bir rom flashlaması yaparmısınız rica etsem ? Yedek vs kurmayın.
Nasıl yapacağımı bilmiyorum forumda buldum şimdi videoyu izledim deneyip sizi haberdar edeceğim, teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Açıkcası sorun donanımsal gibi yüklediğiniz versiyonları kullanan kişilerde böyle bir dönüş yapmamış kulaklık ile ses alıp almadığınızı denediniz mi ? rahatsız etme modu kapalı mı ? Ses yüzdesi kaçta bunları kontrol edin sanırım bunları yapmışsınızdır ona dayanarak donanımsal olabileceğini düşünüyorum. Yazılımsal olduğundan eminseniz Mi flash ile aynı sürümü tekrar atmayı deneyebilirsiniz sanırım formda pocophone ile ilgili konu mevcut
Bu soylediklerinizin hepsini denedim sorun yok, şimdi mi flashi deneyeceğim, umarım sonuç alabilirim, teşekkür ederim.

Üst Alt