Oyun Pocophone f1 pubg sorunu

Sercan626

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
5
Selam dostlar pocophone F1i yaklaşık bir, bir buçuk yıldır kullanıyorum. Pubg Mobile çok oynuyorum telefonumun ekranını düşürüp kırmadan önce minik sorunlar vardi. Tdm modunda bomba açıyordum kendi kendine Bombayi bırakıyor falan. Çok canımı sıkmiyordu klasik modda olmuyordu. Her neyse teli düşürüp ekranı sol en alttan çatladi ondan sonra zehir oldu oyunda. Bomba olayı nerdeyse her 3 bombadan 2 si kendi kendine elden atıyor. Klasik de aynısını yapıyor. Karakteri sağa sola çevirdiğimiz sağ baş parmağımizla kullanıldığımiz bölge ağırlaşti dönmüyor, stabil değil daha doğrusu. Bir fight da iyiysen diğerinde kötüsün sırf bu yüzden ateş ederken ekran hafiften dalgalanıyor. Şimdilerde yeni bir sorun çıktı ateş ediyorsun parmağını atestenkesiyorsun ama karakter etmeye devam ediyor şimdi sizden bir kaç fikir önerisi almak isterim. Çünkü ekran çatladiktan sonra garantiyi aradım 600 TL dediler. Çok para diye özel serviste 300 e taktırdım ama sorunlar hiç geçmedi devamke. Para biriktim tel mi alsam. Yoksa garanti firmasında 600 e orijinal ekran mi taktırsam geçermi onunda garantisi yok. Hayır adamlara gidip su durumları anlatmak ayrı bir zulüm pubgyi belkide hiç bilmiyordur :)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

Burada ekran şu anda gayet uygun bir fiyata satılıyor. Daha önce bu siteden Max 3 için ekran aldım yakın zamanda yine alacağım, aldığım ekrandan memnundum gayet yüksek kalitedeydi. Bu ürününde aksi çıkacağını düşünmüyorum,çıkarsa da iade edersiniz zaten.

Eliniz yatkınsa kendiniz bile değiştirebilirsiniz değilse de ufak bir fiyata telefoncular yaparlar.

Sercan626

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
5
Hocam sorun ekrandanmi işte onu bilsem hemen alayım. 300 e yaptırdığım yere sordum onlarda teste sokariz dediler ekrandansa değiştiriyorlarmis. Değilse işlemciden de olabilir ozman birşey yapamıyorlarmis. Kafam çok karışık valla bu telin kronik sorunu var zaten Xiaomiden soğudum iyice.

yusufkorucu2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi 9 se
Konular
20
Hocam sorun ekrandanmi işte onu bilsem hemen alayım. 300 e yaptırdığım yere sordum onlarda teste sokariz dediler ekrandansa değiştiriyorlarmis. Değilse işlemciden de olabilir ozman birşey yapamıyorlarmis. Kafam çok karışık valla bu telin kronik sorunu var zaten Xiaomiden soğudum iyice.
ekranla alakasız :) pubg de var o sorun mi 9 se, a50 gibi cihazlardada oluyordu

Siryisliniga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cankan
Cihazım
Xiaomi Poco F1
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Rom değiştirmeyi denediniz mi çünkü ekranların belli bi firmwareleri var telefonunuza uygun kernel vs. ile test edip fark var mı gözlemleyebilirsiniz.

mguldali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
E-ticaret,Bakım pr
Konular
3
Selamlar,
O sorun sadece sende yok dostum. Bomba bugu var oyunda kendiliginden elinden birakiyor bombayi :) bircok arkadasim var bu sekilde sikayeti olan.

Üst Alt