Rehber Pocophone F1 Pasaport Kardeşliği Rehberi

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
1 . Sorum ; Diyelim 2 adet poco f1 var. Edevletten İMEİ 1 VE İME 2 'YE 1.cihazın 2 simini kayıt ettim. Edevletteki 3. İMei bölümüne ise 2. cihazın 1. simini kayıt edebilir miyim? Yoksa 3.yü boşmu bırakalım.
2. Sorum ; Vergi öderken 1 adet imei no girişi var, pasaport kardeşliği yaparken 2. cihazın imeisini girmedik diye problem oluşmasın ?
3.imei yerini doldurmanızı pek tavsiye etmiyorum tabi ki taktir sizin olada bilir olmaya da bilir ancak 3 simli telefon şu dönemde yok fark edilir mi bilmem ikinci olarak yukarıda da açıklamada yazıyor bir sorun teşkil etmez tek ımeı yazmanız yeterli iyi günler dilerim

bulebox

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bulebox
Cihazım
iphone 6s
Konular
1
hocam xiaomilerde mi 6-8 serisinde sd kart desteği yoktur ancak pocophone ayrı bir firma gibi olduğu için sim 1 kısmına sd kart takılabilmektedir sim deliği hem sd karta hem de sime göre yapılmıştır
Hocam imei1 hafıza kartı takılan slot mu oluyor? Kesin bilgi lazımda bu hafta kayıt yapıcaz. Ben hafıza kartı kullandığım için imei 2 yi kaydetmem gerek

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam imei1 hafıza kartı takılan slot mu oluyor? Kesin bilgi lazımda bu hafta kayıt yapıcaz. Ben hafıza kartı kullandığım için imei 2 yi kaydetmem gerek
Sadece pocophone için sim 1e sd kart takılıyor

bulebox

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bulebox
Cihazım
iphone 6s
Konular
1
Sadece pocophone için sim 1e sd kart takılıyor

Sim1 yani hafıza kartı takılan bölüm telefonda imei 1 olarak mı geçiyor imei 2 mi? Pasaporta yanlış girmek istemiyorum

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Sim1 yani hafıza kartı takılan bölüm telefonda imei 1 olarak mı geçiyor imei 2 mi? Pasaporta yanlış girmek istemiyorum

ayarlar - sim kartlar&mobil ağlar bölümüne girdiğinizde üst sol tarafta kare içinde 1 yada 2 diye yazar. bu demek oluyor ki orada yazan numara aynı zamanda *#06# yaptığınızda imei 1 yada 2 ye denkgelir.

Üst Alt