Soru Pocophone F1 Kullanıcı yorumları alabilir miyim?

Serdengeçti61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Arkadaşlar Redmi note 8 pro kullanıyorum. Ama kamerasından memnun değilim ayrıca internette kopmalarda oluyor. F1 modeli kullanan arkadaşlar telefondan memnun musunuz note 8 pro ile değiştirmeli miyim hangisi daha iyidir?

MİMUTEK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Xiaomi Poco F1
Meslek
Emekli
Konular
7
Yaklaşık iki yıldır F1 kullanıyorum yazılım ve donanım yönünden hiçbir sıkıntı yaşamadım. 2018'de çıktı.Android 11'i almayacağı söylentileri var.Yonga seti
Snapdragon.Telefonumdan çok memnunum. RN 8 pro kullanmadım bilgim yok.Tercih sizin.

Serdengeçti61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Yaklaşık iki yıldır F1 kullanıyorum yazılım ve donanım yönünden hiçbir sıkıntı yaşamadım. 2018'de çıktı.Android 11'i almayacağı söylentileri var.Yonga seti
Snapdragon.Telefonumdan çok memnunum. RN 8 pro kullanmadım bilgim yok.Tercih sizin.
Peki Google camera ile test ettiniz mi hiç kamerası nasıldır.

MİMUTEK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Xiaomi Poco F1
Meslek
Emekli
Konular
7
Gcam 6.2.30 santy1 versiyonunu apk olarak yükledim mükemmel çalıştı gece çekimleri kendi kamerasından bir tık daha iyi ama waaw derecesinde değil
bir müddet sonra sildim.Arama ve dialer ,launcher Xiaominin orijinal yazılımı ayrıca klavye'de öyle hiçbir kasma ve bug olmadı.Ekranda hiçbir sıkıntı yok.

Serdengeçti61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Gcam 6.2.30 santy1 versiyonunu apk olarak yükledim mükemmel çalıştı gece çekimleri kendi kamerasından bir tık daha iyi ama waaw derecesinde değil
bir müddet sonra sildim.Arama ve dialer ,launcher Xiaominin orijinal yazılımı ayrıca klavye'de öyle hiçbir kasma ve bug olmadı.Ekranda hiçbir sıkıntı yok.
Çok teşekkür ederim bilgiler için.

Üst Alt