Soru Pocophone F1 için son eu rom?

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Bulamıyorum yayınlananları, nereden bulabilirim?

gokbrk2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
29
Tamam ben eu rom kuracağım, xiaomi.eu mesela, en iyi sürüm hangisi şarj v.b. önerimiz var mı :)

Telefondan telefona değişir ama ben eu romun hiçbir sürümünde şarj konusunda şikayetçi olamadım. En kötüsü 4.5-5 saat ekran süresi veriyor bende. Mi8 kullanıyorum.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Oyla:

gokbrk2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
29
Teşekkür ederim hocam, magisk ile kuracağım, bu romda magisk ile ilgili bir sorun var mı?

Teşekkürler hocam :)

Magisk ile kurulum olayını bilmiyorum ben twrp ile kurmuştum hiçbir sorun çıkmadı. Ama şu detay var bazen modlar rom yüklemelerinde ve güncellemelerinde sıkıntı çıkartıyor ve telefom bootloop a düşüyor. Ben şuan bu sorunu yaşamıyorum ama birkaç defa yaşamıştım o yüzden tavsiyem önce mod uninstallerle modları kaldırmanız, sonra magisk uninstaller ile magiski kaldırmanız ve ardından hard reset yapıp twrp üzerinden yüklemeniz. İyi kullanımlar :)

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Magisk ile kurulum olayını bilmiyorum ben twrp ile kurmuştum hiçbir sorun çıkmadı. Ama şu detay var bazen modlar rom yüklemelerinde ve güncellemelerinde sıkıntı çıkartıyor ve telefom bootloop a düşüyor. Ben şuan bu sorunu yaşamıyorum ama birkaç defa yaşamıştım o yüzden tavsiyem önce mod uninstallerle modları kaldırmanız, sonra magisk uninstaller ile magiski kaldırmanız ve ardından hard reset yapıp twrp üzerinden yüklemeniz. İyi kullanımlar :)

Yani güncelleme geldiğinde yükleme işlemini direk twrpden zipleri seçerek flashlamayayım, rootu vs silip yeniden mi flashlayayım?

Oyla:

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
Arkadaşlar merhaba
glabol kararlı 10.3.4.0 kullanıyorum . En son güncellemede özellik geldi .Yüz okuma da direk telefon açılmiyor kilit ekranı geliyor . Aynı özellik eu romda var mı . Eu romu Tesviye edermisiniz ?

Oyla:

gokbrk2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
29
Arkadaşlar merhaba
glabol kararlı 10.3.4.0 kullanıyorum . En son güncellemede özellik geldi .Yüz okuma da direk telefon açılmiyor kilit ekranı geliyor . Aynı özellik eu romda var mı . Eu romu Tesviye edermisiniz ?

Eu beta roma geleli bir aydan fazla oluyor bu özellik. Eu stabilde var mı bilmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yani güncelleme geldiğinde yükleme işlemini direk twrpden zipleri seçerek flashlamayayım, rootu vs silip yeniden mi flashlayayım?

İlk kurulum için temiz kurulum yapın sonrasında güncelleme gelince hiçbirşey silmeden twrp üzerinden güncelleme zipini flashlayıp kullanmaya devam edebilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk kurulum için temiz kurulum yapın sonrasında güncelleme gelince hiçbirşey silmeden twrp üzerinden güncelleme zipini flashlayıp kullanmaya devam edebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt