Yardım POCOPHONE F1 İade Yok Onarım Yok?

Sukubi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Memo
Cihazım
Poco
Konular
2
Delta garantili telefonum multitouch kronik sorunlu olduğu için garantiye onarıma gönderdim onarım tahmin ettiğim gibi olmadı ve para iademin talebini istedim ve iade olamayacağı gibi bir tabir ile cevap aldım şuan burdan delta servise sesleniyorum telefonum bariz 3 parmakta kasıyor size aynı telefonun doğru hatasız videosunuda bulabilirim ve yine iade alamazsam THH ye başvuracağım bilginize.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Delta garantili telefonum multitouch kronik sorunlu olduğu için garantiye onarıma gönderdim onarım tahmin ettiğim gibi olmadı ve para iademin talebini istedim ve iade olamayacağı gibi bir tabir ile cevap aldım şuan burdan delta servise sesleniyorum telefonum bariz 3 parmakta kasıyor size aynı telefonun doğru hatasız videosunuda bulabilirim ve yine iade veya degişim alamazsam THH ye başvuracağım bilginize.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Delta garantili telefonum multitouch kronik sorunlu olduğu için garantiye onarıma gönderdim onarım tahmin ettiğim gibi olmadı ve para iademin talebini istedim ve iade olamayacağı gibi bir tabir ile cevap aldım şuan burdan delta servise sesleniyorum telefonum bariz 3 parmakta kasıyor size aynı telefonun doğru hatasız videosunuda bulabilirim ve yine iade alamazsam THH ye başvuracağım bilginize.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Değerli Müşterimiz ,

Tarafınıza yardımcı olabilmek adına servis kaydınıza ulaşabileceğimiz , sisteme kayıtlı cep telefonu , servis form veya imei numaranızı özel mesaj yoluyla iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Üst Alt