Yardım Pocophone F1 hoparlör sorunu

splash20

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Merhaba pocophone F1 cihazımın herhangi bir darbe. Düşme sıvı teması olmadığı halde hoparlör bozulmaya başladı cızırtılı geliyor ve ses azalmaya başladı hoparlör değişim garanti kapsamindami getirsem ne kadar sürede teslim alırım yanıtlarsanız sevinirim iyi çalışmalar

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba pocophone F1 cihazımın herhangi bir darbe. Düşme sıvı teması olmadığı halde hoparlör bozulmaya başladı cızırtılı geliyor ve ses azalmaya başladı hoparlör değişim garanti kapsamindami getirsem ne kadar sürede teslim alırım yanıtlarsanız sevinirim iyi çalışmalar

Merhaba,
Cihazınızın teknik incelemesi yapılmadan sizlere doğru bilgi iletiyor olmamız mümkün değildir. Ortalama olarak servis süremiz 7 ile 10 iş günüdür. Servis noktasına cihazınızı getirdiğiniz iletişime geçerseniz süreç konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Saygılarımızla,
Delta Teknik Servis

splash20

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Merhaba,
Cihazınızın teknik incelemesi yapılmadan sizlere doğru bilgi iletiyor olmamız mümkün değildir. Ortalama olarak servis süremiz 7 ile 10 iş günüdür. Servis noktasına cihazınızı getirdiğiniz iletişime geçerseniz süreç konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Saygılarımızla,
Delta Teknik Servis
Teşekkür ederim ilginiz için hafta içi uğrayacağım iyi çalışmalar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

20 güne gelir en geç sanırım.
Bı hoparlör değişimi 20 gün sürmez herhalde ya yedek telefonda yok

Son düzenleme:

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Cihazınızı servis noktasına getirmek istediğinizde özel mesaj yolu ile iletişime geçerseniz süreç konusunda sizlere yardımcı olmak isteriz.

Saygılarımızla,
Delta Teknik Servis

Üst Alt