Rom Pocophone F1 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Pocophone F1 için MIUI 10 Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyenler için de Fastboot dosyasını konuya ekliyorum :)
Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.
Not; Bu versiyonu yükleyen arkadaşlar Android 8.1 sürümüne geri dönemeyebilirler; Rehber - Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

İndirme Bağlantıları ;

Fastboot :

Recovery:

Ekran Görüntüleri :
Eklenecektir.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

NOT: Şahsım, miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumlu değilim !

roko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
pocophone f1
Konular
3
teşekkürler sıfırdan kurulum değil sadece güncellme için recovery indirmek gerekli sanırım dosya resim rehber falan silinmemesi için

roko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
pocophone f1
Konular
3
teşekkürler hocam

mkaana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
1
global betanın fastboot dosyası varmı hocam

trexone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
trexherse
Cihazım
xiöami poco f1
Konular
0
bffhghghg

Son düzenleme:

trexone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
trexherse
Cihazım
xiöami poco f1
Konular
0
teşekkürler sıfırdan kurulum değil sadece güncellme için recovery indirmek gerekli sanırım dosya resim rehber falan silinmemesi için
twrp den install mi edilecek
Recovery:

bu dosya....

birde cihazda magisk yüklü ve cihaz unlocked boot kilidi açık.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
twrp den install mi edilecek
Recovery:

bu dosya....

birde cihazda magisk yüklü ve cihaz unlocked boot kilidi açık.
evet hocam twrp ile yüklenecek, ardından mevcut magisk sürümü yüklenecek ve Disable_Dm-Verity_FEC_v1.1.zip kurmuşsanız magiskten sonra bunu da yüklemeniz gerekiyor.

eren1812

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
REDMİ NOTE10PRO
Konular
0
arkadaşlar selamlar apple ekosisteminden yeni xiaomi pocophone alarak android sistemine giriş yaptım. şimdi iphone da firmware indirip dfu moda alıp itunes üzerinden sıfırdan temiz kurulum yapıyordum.aynı şeyi pocophone android 9 mıui 10 için yapmak istiyorum. cihazım global kvk garantili bootloader kilitlidir. araştırmalarım sonucu anlamadığım şudur. cihaz bootloader kilidi var ise mı flash tool uygulaması ile fastbot moda alıp kilidi açmadan global romu gösterip cihaza sıfırdan kurulum yapılabileceği. konu hakkında karışıklık var kimi diyor ki global ise zaten stock rom yüklenecekse bootloader kilidi açmaya gerek olmadan sıfırdan kurulum yapabilirsiniz. kimi diyor ki stock rom yüklesende bootloader kilidini açıp silmen gerekir. bunun doğru olanı hangisidir.ayrıca benim cihazım bl kilitli global stock rom yüklerken bl kilidi açıp temiz kurulum yaptıktan sonra otomatik olarak bl kilidi kendi mi kapanacaktır yoksa ayrı farklı bir işlemmi yapacağız. benim istediğim fabrikadan sıfır olarak android 9 pie güncel versiyonu çıkmış gibi olmasıdır.şimdiden teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt