İnceleme Pocophone F1 Crdroid Rom Profesyonel Oyun Deneyimim

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Buraları Geçebilirsiniz.
Merhabalar.
Ben Pocophone F1 Cihazında Dokunmatik Sorunu Yaşayan Biriydim Ve İnternetten Baktığımda Sürekli Crdroid ROM Videolarını Görüyordum.(''Best Gaming ROM Crdroid'' Gibi)
Ve Sonra Denemeye Karar Verdim. Ben Pek Fazla Romlardan Anlamazdım Biraz Araştırarak (Miui Türkiye, İngilizce Kaynaklar Vs.) Crdroid Rom'u Yüklemeye Karar Verdim Biraz Uğraştıktan Sonra Kurdum Ve Biraz İnceledikten Sonra Oyun Testi Yaptım Kullanıcı Deneyimin Şunlar:

-Cihazım Daha Soğuk Çalışıyor
-FPS Yüksek(Sabit Gibi)
-Dokunmatik Sorunu Düzeldi Gibi(Çentik Açık :) )

Moderatör tarafında düzenlendi:

ibrahim5plus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
88
Dokunmatik sorunundan kastınız nedir ram olarak?

NeshTher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nuri
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
Crdroid romlara güvenim hiç yok. Dikkatli kullanın. Lg g2 için 3 4 yıl önce crdroid rom yüklemiştim o ara neredeyse bütün g2 romları denerdim. Bu romu yükledim 3 gün sonra bankacılık uygulamasını yükledim aktivasyonu kredi kartıyla yapmıştım. (Bankacılık uygulamalarını neredeyse kullandığım tüm romlara yükledim) Yaklaşık 12 saat sonra gece yarısı 4 te bankadan gelen sms lerle uyandım. Netflix, amazon, ebay vs amerika merkezli sitelerden alışveriş yapılmaya çalışılmış banka nasıl olduysa hepsini engellemiş. Hemen bankayı aradım incelediler yaklaşık 2 dolarlık alışverişin onaylandığını bununda iptal edileceğini söylediler. Olayı çözmeye çalıştığımda bu romu yükledikten sonra kredi kartımla yaptığım tek işlemin bu romda uygulama aktivasyonu olduğunu farkettim. Bu romu kullanırsanız dikkat edin.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Crdroid romlara güvenim hiç yok. Dikkatli kullanın. Lg g2 için 3 4 yıl önce crdroid rom yüklemiştim o ara neredeyse bütün g2 romları denerdim. Bu romu yükledim 3 gün sonra bankacılık uygulamasını yükledim aktivasyonu kredi kartıyla yapmıştım. (Bankacılık uygulamalarını neredeyse kullandığım tüm romlara yükledim) Yaklaşık 12 saat sonra gece yarısı 4 te bankadan gelen sms lerle uyandım. Netflix, amazon, ebay vs amerika merkezli sitelerden alışveriş yapılmaya çalışılmış banka nasıl olduysa hepsini engellemiş. Hemen bankayı aradım incelediler yaklaşık 2 dolarlık alışverişin onaylandığını bununda iptal edileceğini söylediler. Olayı çözmeye çalıştığımda bu romu yükledikten sonra kredi kartımla yaptığım tek işlemin bu romda uygulama aktivasyonu olduğunu farkettim. Bu romu kullanırsanız dikkat edin.
Onun romla alakası olduğunu sanmıyorum o kadar kişi kullanmazdı yoksa. O romu build edenle alakalı.

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Bende kullandım romla alakalı olmaması gerek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu romu kullandım çok beğendim sonra evo x romuna geçtim o bana daha bi güzel geldi hemde aosp tabanlı idi sonra miuipro ya gçtim şimdi başka bir roma geçmem miui ve miuipro kullanmaya devam

Üst Alt