Yardım Pocophone f1 anlam veremedigim sorun

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Cumleten s.a , poco da arada boyle durum oluyor. Ghost screen kac tane uygulama denedim hic bir sey cikmiyor sanki çakma şarj aleti takmista ekrana dokununca karisiyor gibi

Ekli dosyalar

• ezgif-1-a0f849fce280.gif
    ezgif-1-a0f849fce280.gif
    2,2 MB · Görüntüleme: 64

Siymen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Bu sorun kronik ve çözüm hala gelmedi. Oyun oynatmiyo telefon. Farkli rom yukleyip sorunu cozenler varmiş ama tam bilmiyorum. Bende yardim bekliyorun

Oyla:

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Bu sorun kronik ve çözüm hala gelmedi. Oyun oynatmiyo telefon. Farkli rom yukleyip sorunu cozenler varmiş ama tam bilmiyorum. Bende yardim bekliyorun

Hocam sorun donanimsal agirliklimi yoksa yazilimsalmidir cunku bunu sorma sebebim şuan yazdığım telefon yani pocophone f1 sikintisiz velakin bu durum arkadaşin telefonunda mevcut.

Oyla:

Siymen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Hiç bilmiyorum yazilimsal olma ihtimali düşük, yoksa düzeltirler. Oyundayken teli pencereden aşşa atasim geliyo. Genelde bu sorun teli biraz kullandiktan sonra oluşuyo. Belki hafif bi darbe ile oluşuyodur. Sebebi bilinmiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Lg den çektik şimdide bundan çekiyorum nasi bi kaderim varmiş yha

Oyla:

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Hiç bilmiyorum yazilimsal olma ihtimali düşük, yoksa düzeltirler. Oyundayken teli pencereden aşşa atasim geliyo. Genelde bu sorun teli biraz kullandiktan sonra oluşuyo. Belki hafif bi darbe ile oluşuyodur. Sebebi bilinmiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Lg den çektik şimdide bundan çekiyorum nasi bi kaderim varmiş yha

Anladim hocam garantiye gonderip sorunu nasil belirtsek birseyler yaparlar mi

Oyla:

Siymen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Garantiye vermek en iyi çözüm lakin benim telin garantisi yok. Siz verip sonuçlari benle paylaşirsaniz çok sevinirim. Benim için şimdilik farkli bi rom yükleyip denemek olabilir

Oyla:

Siymen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Bide oyun açilmadan gameturbo gibi bişey yapmişlar navigasyon tuşlari devre dişi birakiliyomuş sözde yaw dokunmatik sorunlu kardeşim birakin bu gameturboyu felan oyunlar 69 oluyo. Oynanmiyo. Ne yapcaz bilmiyorum kafayi yiyorum

Oyla:

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Bide oyun açilmadan gameturbo gibi bişey yapmişlar navigasyon tuşlari devre dişi birakiliyomuş sözde yaw dokunmatik sorunlu kardeşim birakin bu gameturboyu felan oyunlar 69 oluyo. Oynanmiyo. Ne yapcaz bilmiyorum kafayi yiyorum

Garantiye vermek en iyi çözüm lakin benim telin garantisi yok. Siz verip sonuçlari benle paylaşirsaniz çok sevinirim. Benim için şimdilik farkli bi rom yükleyip denemek olabilir

Aynen hocam sıcaklik konusundada aşiri artma soz konusu var , pazartesi bi aksilik olmaz ise gonderecegiz. Umarim kullanici hatasi gibi bi sorunla karşılaşmak

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Poco F1 de kronik Ghost touch sorunu cikti. Panel degisse bile kisa sure sonra ayni duruma geliyor. Elinizden cikartmak faydaniza olur

Oyla:

alperbostan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone F1
Konular
16
ilk garantiye götürdüğümde (türkiye garantili) 6-7 satır hata yazdırdım adamlara yaptıları şey sadece yazılım atıp sıfırlamak daha doğrusu sıfırlamak diyeyim yazılımında bi faydasını görmedim. garantiden aldım ve bir şey değişmemiş ertesi gün tekrardan götürdüm bu sefer oradaki eleman biz kendimiz kullanacağız 2-3 gün ondan sonra servise yollayıp bizzat kendimiz hatalarını söyleyeceğiz dedi bakalım ne zaman gelecek 1 haftayı geçti. Yapacağım ilk iş servisten gelir gelmez satmak. lg v30 plus a geçmeyi düşünüyorum.

Oyla:
Üst Alt