Yardım pocophone f1 alınır mı

JreWoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
berkant
Cihazım
pocophone f1
Konular
1
pocophone f1 alınır mı arkadaşlar sizce ben bugün almayı düşünüyorumda lg v30 plus veya pocophone arasında gidip geliyorum yardımcı olur musunuz

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
V30 plus 2600 tl ye çok çok iyi telefon, bende zamanında çok gidip geldim V30 için, eğer oyun oynamam,benim için sosyal medya ve günlük işlerimi görsün, rom root gibi işlerle uğraşmam diyorsan V30 plus. Xiaomi yazılım olarak sıkıntılı biraz, bir güncelleme veriyorlar, herşeyin içine edip gidiyorlar, sonra bekle ki düzeltme güncellemesi gelsin, yada xiaomi alırsan baktın ki herşey çok güzel ve sorunsuz çalışıyor, hemen otomatik güncellemeyi kapat ve hiç elleme, güncellersen pişman olursun :)

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
V30 plus 2600 tl ye çok çok iyi telefon, bende zamanında çok gidip geldim V30 için, eğer oyun oynamam,benim için sosyal medya ve günlük işlerimi görsün, rom root gibi işlerle uğraşmam diyorsan V30 plus. Xiaomi yazılım olarak sıkıntılı biraz, bir güncelleme veriyorlar, herşeyin içine edip gidiyorlar, sonra bekle ki düzeltme güncellemesi gelsin, yada xiaomi alırsan baktın ki herşey çok güzel ve sorunsuz çalışıyor, hemen otomatik güncellemeyi kapat ve hiç elleme, güncellersen pişman olursun :)
Aynen haklısın. Bende xiaomi mi5s kullanıcısı olarak. Miui 8.3 global versiyona düşürdüm. Miui 9 bence berbat

Oyla:
Üst Alt