Yardım Pocophone f1 4g + sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
Türk Telekom pocophone f1 global sürümlü ımeı kayıtlı telefonumu sistem üzerinden göremiyor bu yüzden bana 4.5 g desteği veremiyorlar ne yapmalıyım

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Türk Telekom veya BTK ile iletişim kurmanız durumunda yardımcı olabileceklerini düşünüyorum :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Türk Telekom veya BTK ile iletişim kurmanız durumunda yardımcı olabileceklerini düşünüyorum :)
Eğer Türk Telekom desteği veremediğini söylüyor ise iletişim kurmanız gereken tek mecra BTK olmalıdır. IMEI Kayıtlı telefonunuzun telekomünikasyon şirketleri tarafından görülememesi sorununu çözebilecek mecra Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumudur.

Son düzenleme:
Oyla:

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18

Eğer Türk Telekom desteği veremediğini söylüyor ise iletişim kurmanız gereken tek mecra BTK olmalıdır. IMEI Kayıtlı telefonunuzun telekomünikasyon şirketleri tarafından görülememesi sorununu çözebilecek mecra Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumudur.
BTK yı aradım onlar kayıtlı olduğunu ve sorun olmadığını söylüyorlar ben turkcell de kullandım onda 4.5 g kendiliğinden açılmıştı yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
BTK yı aradım onlar kayıtlı olduğunu ve sorun olmadığını söylüyorlar ben turkcell de kullandım onda 4.5 g kendiliğinden açılmıştı yardımcı olursanız sevinirim
Kişisel olarak yardımcı olmam için bilgi sahibi olmam gerek . Maalesef bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim ve sizi yanlış yönlendirmek istemem.
Lakin eğer BTK bir sorun olmadığını dile getiriyor, Turkcell kullandığınızda bir sıkıntı olmadığını belirtiyorsanız, sorunun tek muhattabı olarak Türk Telekom gözüküyor.
Anlattıklarınıza göre sorun telefon veya BTK dan değil, Türk Telekom dan kaynaklanıyor gibi gözüküyor.
Bu durumda sorunu Türk Telekom la çözmeniz , çağrı merkezi yardımcı olamıyorsa daha üst mevkideki kişilerle görüşme talebinde bulunmanız veya Türk Telekom İl/İlçe Müdürlüklerine giderek teknik destek almanız gerekiyor.
Size en fazla bu kadar yardımcı olabiliyorum. Kusura bakmayın :(

Oyla:

falid

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Falid
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Hattınızı 4.5g destekleyen başka bir telefona takıp 4.5G yazıp 5555 e göndermeyi denediniz mi?

Oyla:

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
Hattınızı 4.5g destekleyen başka bir telefona takıp 4.5G yazıp 5555 e göndermeyi denediniz mi?
Denedim ama yine olmadı teşekkürler

Türk Telekom pocophone f1 global sürümlü ımeı kayıtlı telefonumu sistem üzerinden göremiyor bu yüzden bana 4.5 g desteği veremiyorlar ne yapmalıyım
Arkadaşlar yok mu hattı türk telekom olan pocophone kullanıcısı 4.5g kullananan bana resim atabilir misiniz

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Denedim ama yine olmadı teşekkürler

Arkadaşlar yok mu hattı türk telekom olan pocophone kullanıcısı 4.5g kullananan bana resim atabilir misiniz

benim hattım TT, telefonu bugün aldım ama henüz sim kart takmadım. yarın kartı takıp sana haber veririm.

Oyla:

Blackndark

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Caner
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Valla bende tt var pocophone nda 4g yazıyor 4.5 g yazmıyor anlamadım çözemedimde

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Valla bende tt var pocophone nda 4g yazıyor 4.5 g yazmıyor anlamadım çözemedimde
Ben Vodafone Babam ise Turkcell li , İkimizde de Pocophone F1 var ve İki cihazda da 4G yazıyor ve bu telefonun standartı yani normali. Anormal bir durum yok diyr düşünüyorum hocam :)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt