Soru Pocofone F1 Kırılmaz Cam Önerisi

Mr. Story

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite
Merhaba Pocofone F1'e kırılmaz cam önerisi istiyorum. Çoğu cam yanlarda boşluk bırakıyor. Ya tam kaplasın ve kılıfla kullanımda camı kenarlardan kaldırma vs. problem olmasın yada olabildiğince az boşluk olsun. Yeni kırılmaz cam aldım fakat kenarlarda boşluk fazla almak zorunda kaldım şimdilik. Önerilerinizi bekliyorum.

Mr. Story

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite

HiddeNKinG

Admin
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hasan Özkan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Uçak Tek.
Siz kullanıyormusunuz acaba. Bugün aldığım koruyucu yanlardan boşluklu kötü duruyor gözüme batıyor birde telefonun yan çerçeveleri kalın olmasına rağmen. Kullanıyorsanız resim atar mısınız rica etsem.
Bende yok maalesef

tariktastan

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Merhaba Pocofone F1'e kırılmaz cam önerisi istiyorum. Çoğu cam yanlarda boşluk bırakıyor. Ya tam kaplasın ve kılıfla kullanımda camı kenarlardan kaldırma vs. problem olmasın yada olabildiğince az boşluk olsun. Yeni kırılmaz cam aldım fakat kenarlarda boşluk fazla almak zorunda kaldım şimdilik. Önerilerinizi bekliyorum.
Tabii ki buyrun:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Uygulaması gayet kolay. Evde kendim herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda çok iyi.
Tamperli ekran koruyuculara göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor. Kenarlarda kılıfla kullanabilmek adına çok az göze batmayan boşluk kalıyor.
Darbeyi emen yapısı ve Tamperli camlara göre kırılma oranı çok düşük olması sebebiyle ömrü uzun.
2 adeti 19.90a satılıyor verdiğim linkte .
1 aydır sıkıntısız kullanıyorum. 4-5 kez yere düşürdüm fakat herhangi bir deformasyon ne koruyucuda ne de telefonda oluşmadı. Tavsiye ederim :)

Mr. Story

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite
Tabii ki buyrun:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Uygulaması gayet kolay. Evde kendim herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda çok iyi.
Tamperli ekran koruyuculara göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor. Kenarlarda kılıfla kullanabilmek adına çok az göze batmayan boşluk kalıyor.
Darbeyi emen yapısı ve Tamperli camlara göre kırılma oranı çok düşük olması sebebiyle ömrü uzun.
2 adeti 19.90a satılıyor verdiğim linkte .
1 aydır sıkıntısız kullanıyorum. 4-5 kez yere düşürdüm fakat herhangi bir deformasyon ne koruyucuda ne de telefonda oluşmadı. Tavsiye ederim :)
Cevap için teşekkürler bende internetteki bir videoda gördüm. Alacaktım fakat bir koruyucu tipi daha gördüm 5d diye geçiyor komple kaplıyor ancak kılıfla problem çıkartır mı bilmiyorum.

tariktastan

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Cevap için teşekkürler bende internetteki bir videoda gördüm. Alacaktım fakat bir koruyucu tipi daha gördüm 5d diye geçiyor komple kaplıyor ancak kılıfla problem çıkartır mı bilmiyorum.
Bu tip ekranlar kalın olduğundan telefon estetiğini bozabiliyor. Ayrıca kalın kılıflarla kullanımda biraz sorun yaşatabilir diye düşünüyorum

Atmaca.1453

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Cagri
Cihazım
Pocophone f1
Merhaba ben yeni aldigim pocophone f1 icin case 4u marka nano ekran koruyucu aldim daha sonra foruma uye oldum bu yaziyi gorunce merak ettim case 4u yeterlimi koruma icinyoksa onereceginiz bir marka varmidir
Son olarak ben siklikla telefon dusuruyorum ona gore yorum yazarsaniz sevinirim

Son düzenleme:
Üst Alt