Yardım Poco X6 Pro volte ve wowifi sorunu

furkan5

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
15
Başlıkta da belirttiğim gibi , telefonu yeni aldım, fakat 4,5G de iken arama yapınca şebeke h oluyor, konuşurken çekmiyor ve kapanıyor, tekrar arıyorum. Her yolu denedim, Türk Telekom sayfasından da hat resetledim volte ve wowifi yi açmayı denedim, telefonunuz desteklemiyor diyor. Sizce telefonu ilk açınca güncelleme yaptım ondan mıdır yoksa donanımsal bir sorun mu var? Yada yapabileceğim başka önerileriniz var mı? Teşekkürler.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Başlıkta da belirttiğim gibi , telefonu yeni aldım, fakat 4,5G de iken arama yapınca şebeke h oluyor, konuşurken çekmiyor ve kapanıyor, tekrar arıyorum. Her yolu denedim, Türk Telekom sayfasından da hat resetledim volte ve wowifi yi açmayı denedim, telefonunuz desteklemiyor diyor. Sizce telefonu ilk açınca güncelleme yaptım ondan mıdır yoksa donanımsal bir sorun mu var? Yada yapabileceğim başka önerileriniz var mı? Teşekkürler.
TT uygulamasından kontrol edebilirsiniz, cihazı farklı bir cihaz olarak gösteriyor olması lazım.

Çözüm : kullanmış olduğunuz cihaz da ki hat'ı çıkartıp yeniden takınız veyahut farklı bir cihaza takıp tekrar cihazınıza takınız.

Düzelmesi lazım bu durumda.

furkan5

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler, yani yazılımsal ya da donanımsal sorun yoktur değil mi?TT dan kontrol ettim. Hattı çıkarıp taktım. Ama başka cihazda denemedim. Şu da var; bundan önce geçici Samsung Galaxy J7 Duo kullanmıştım. Hâlâ ikinci cihaz olarak görünüyor, önceki cihazım poco x3 Proydu, rootluydu, onda da başka cihaz şeklinde görünüyordu, yani Google hesabımda üç farklı cihaz görünüyor. Bunları nasıl kaldırırım. Büyük ihtimalle onları kaldırırsam düzelir herhalde.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Teşekkürler, yani yazılımsal ya da donanımsal sorun yoktur değil mi?TT dan kontrol ettim. Hattı çıkarıp taktım. Ama başka cihazda denemedim. Şu da var; bundan önce geçici Samsung Galaxy J7 Duo kullanmıştım. Hâlâ ikinci cihaz olarak görünüyor, önceki cihazım poco x3 Proydu, rootluydu, onda da başka cihaz şeklinde görünüyordu, yani Google hesabımda üç farklı cihaz görünüyor. Bunları nasıl kaldırırım. Büyük ihtimalle onları kaldırırsam düzelir herhalde.
Yok yok donanımsal olan bir durum yok, onların Google hesabınızda olması bir şey değiştirmez isterseniz dehttp://www.google.com/devices bu sekmeden kaldırabilirsiniz.

Önemli olan TT uygulamasının cihazınızı tanıması bu da başka bir destekli cihaza takıp sonrasın da tekrar cihazınıza takmanız yeterli olacaktır.

furkan5

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
15
Yok yok donanımsal olan bir durum yok, onların Google hesabınızda olması bir şey değiştirmez isterseniz dehttp://www.google.com/devices bu sekmeden kaldırabilirsiniz.

Önemli olan TT uygulamasının cihazınızı tanıması bu da başka bir destekli cihaza takıp sonrasın da tekrar cihazınıza takmanız yeterli olacaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim.

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
49
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim.
sorun düzeldimi hocam vede bende x6 pro düşünüyorum şarj az gidiyor diyorlar oyun oynamam kamerada önemli değil . uzun süre gitmesi ve hafızası için almak istiyorum .esnafım uygulam çok yüklüyorum tele

furkan5

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
15
Başka telefonda denemedim ama Türk Telekom'dan Vodafone'a geçince düzeldi.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
sorun düzeldimi hocam vede bende x6 pro düşünüyorum şarj az gidiyor diyorlar oyun oynamam kamerada önemli değil . uzun süre gitmesi ve hafızası için almak istiyorum .esnafım uygulam çok yüklüyorum tele
poco f6 al hocam pro falan değil düz f6 olur dersen f5 de işini görür batarya konusunda üzmez bu konuda olan volte sorunu sorun değil hattı herhangi bir volte destekleyen telefona takıyorsun türk telekomda açıyorsun özelliği sonra çıkar kendi telefonuna tak sorunsuz kullan başka birşeye gerek yok

Üst Alt