Soru Poco x6 pro gcam önerisi

fatiiharslann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Merhabalar herkese iyi forumlar poco x6 pro satın aldım kamerada gcam ile daha iyi olabileceği hakkında duyumlar aldım bilgili olan birisi varmıdır

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Evet, daha iyi olabilir ancak sadece GCam kurmak değil, GCam içindeki ince ayarlardan düzenleme de yapmanız lazım. Veya ayar yapmış birinin ayarlarını içe aktarma yapacaksınız.

Tavsiye edebileceğim sürüm bu: (Linke girince istediğiniz apkyı indirip kurabilirsiniz, paket adları farklı sadece, hepsi aynı normalde.

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Merbalar, bende de poco X6 pro 5g var. Gcam kurmak için robot gerekir mi? Bu apk'yı ben de kullanabilir miyim? Teşekkür ederim.

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3

foor.cun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
13
AGC GCam sürümlerinden birini deneyebilirsiniz. Tavsiyem AGC 8.8 son sürüm olur. Şu an kullandığım telefonda oldukça başarılı sonuçlar veriyor.

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
AGC GCam sürümlerinden birini deneyebilirsiniz. Tavsiyem AGC 8.8 son sürüm olur. Şu an kullandığım telefonda oldukça başarılı sonuçlar veriyor.
Merhabalar, öneriniz için teşekkür ederim. Link var mı acaba? Bir de ince ayarlarını nasıl yapabilirim. Teşekkürler.

foor.cun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
13
Dediğim versiyonu buradan indirebilirsiniz:

İnce ayarlara gelirsek; bazı hazır config dosyaları var aynı sitede, onlardan bazılarını deneyebilirsiniz. Fakat her telefonda kamera ve işlemci farklı olduğundan config dosyaları genellikle beni tatmin etmiyor. O yüzden önerim kendiniz ayarları biraz kurcalamanız ve zamanla kendi ayarlarınızı ve config'inizi oluşturmanız olur. Ama denemek isterseniz config dosyalarının linkini bırakıyorum:

Burada farklı telefon modelleri için dosyalar mevcut. Önerim Xiaomi modellerinden başlamanız olur. İyi forumlar 🙂

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Dediğim versiyonu buradan indirebilirsiniz:

İnce ayarlara gelirsek; bazı hazır config dosyaları var aynı sitede, onlardan bazılarını deneyebilirsiniz. Fakat her telefonda kamera ve işlemci farklı olduğundan config dosyaları genellikle beni tatmin etmiyor. O yüzden önerim kendiniz ayarları biraz kurcalamanız ve zamanla kendi ayarlarınızı ve config'inizi oluşturmanız olur. Ama denemek isterseniz config dosyalarının linkini bırakıyorum:

Burada farklı telefon modelleri için dosyalar mevcut. Önerim Xiaomi modellerinden başlamanız olur. İyi forumla
Çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

Üst Alt