Yardım Poco x6 pro bazı kişiselleştirme ayarları

serçe00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
mi 6x
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.4.0.UNLMIXM
Telefon Modeli
poco x6 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, daha öncesinde xioami mi 6x kullanıyordum çağrıyı otomatik kaydetme vardı ve çok güzel çalışıyordu, bu telefonda o ayarı açmama rağmen aktif olmadı çağrılarda ses kaydı alamıyorum manuel olarak açtığım zaman ayrıyeten kayıt altına alınıyor gibisinden sesli mesaj geliyor bunu bir şekilde kapatmak mümkün mü?
2. bir sorum ise durum çubuğu. eski klasik durum çubuğu yapabiliyor muyuz? yada şuanda ekranın sağ kenarından pencereyi indirince durum çubuğu, sol kenarından açınca bildirim kısmı açılıyor bunun yerlerini değiştirebilmem mümkün mü? yani sağ taraftan indirince bildirim, sol taraftan indirince durum çubuğu olmasını istiyorum
3. sorum ise durum çubuğunda mi home diye bir kısım var kullanmadığım için bunu kaldırma istiyorum nasıl kaldırabilrim?
cevaplarınız için şimdidek teşekkürler.

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
kayıt için google uygulamasını mı kullanıyorsunuz home kaldırmak için ya home uygulamasını silin ya da bildirim ayarlarından akıllı cihaz kontrollerini kapatın eski bildirim çubuğu dediğinizi doğru anladıysam ayarlar bildirimler ve durum çubuğunda kontrol merkezi tarzı var oradan değişir

Oyla:

serçe00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
mi 6x
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kayıt için google uygulamasını mı kullanıyorsunuz home kaldırmak için ya home uygulamasını silin ya da bildirim ayarlarından akıllı cihaz kontrollerini kapatın eski bildirim çubuğu dediğinizi doğru anladıysam ayarlar bildirimler ve durum çubuğunda kontrol merkezi tarzı var oradan değişir
kayıt için telefonun kendi özelliğini açtıydım o çalışmıyordu, o ekranı tekrar bulamadım, ama bu forumda bir başka kullanıcı da aynı sorundan muzdarip. onun görüntüsünü paylaşıyorum benim ekrandaki tikler de aynı bu şekildeydi.
Bildirimler ve durum çubuğu ekranında durum çubuğunu değiştirebileceğim bir seçenek göremedim. Benim istediğim eski sistem üst tarafta kontrol merkezi alt tarafında bildirimler. bu şekilde bir ekranda bildirimler bir ekranda kontrol merkezi çok kullanışlı olmuyor
kolaylık olsun diye yapmışlar sanırım, ekranı sağ taraftan kaydırınca kontrol merkezi, sol taraftan kaydırınca bildirimler açılıyor. telefonu sağ elle kullandığım için bunların işlevini tam tersine çevirsem de olur ama bunun ayarını da bildirimler ve kontrol merkezinde bulamadım

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
hocam demek istediğinizi anladım sizin telefon poco olduğu için o ayar yok sanırım bende redmi var dediğim yerden eski haline dönüyor arama konusunda sorun yaşayan birkaç kişi var güncelleme ile çözülür ancak

Oyla:

serçe00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
mi 6x
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam demek istediğinizi anladım sizin telefon poco olduğu için o ayar yok sanırım bende redmi var dediğim yerden eski haline dönüyor arama konusunda sorun yaşayan birkaç kişi var güncelleme ile çözülür ancak
Tamamdır ilgin için sağolasın

Oyla:
Üst Alt