Yardım Poco x6 mi flash sorunu

PocoX6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Pocox6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14 global
Telefon Modeli
Poco x6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Global 14.0.6.0 sürümünü kullanıyorum aynı sürümü indirdim fastboot tan mi flash üzerinden flashlamak istiyorum hata veriyor amacım format atmak
Bootloader kilidi kapalı yardım ederseniz sevinirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
bootloader kilidi kapalı fastboot rom yükleyemezsiniz..

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
son zamanlarda tam takip edemedim forumda bypass vs. bir kaç konu gözüme çarptı arama bölümünden araştırın isterseniz. Ama kilit açmaya uğraşmayın ya da para vermeyin bence çünkü kilit açılan cihazlar whatsapp vs. hata veriyor Önerilen işlem;

direnç + imei + global rom (imei lazım değil gibi cevaplar yazılıyor bazen. direnç yapılmışken imeide yapılıyor. Direncin ana amacı global rom yükleyebilmek)

Oyla:

PocoX6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Pocox6
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
son zamanlarda tam takip edemedim forumda bypass vs. bir kaç konu gözüme çarptı arama bölümünden araştırın isterseniz. Ama kilit açmaya uğraşmayın ya da para vermeyin bence çünkü kilit açılan cihazlar whatsapp vs. hata veriyor Önerilen işlem;

direnç + imei + global rom (imei lazım değil gibi cevaplar yazılıyor bazen. direnç yapılmışken imeide yapılıyor. Direncin ana amacı global rom yükleyebilmek)
Benim cihazım global ve garantili internet te okuduğum da denilen şu hyper yükselmesi istiyor hesap eklenebilmesi için hyper os pekin 00.00 gece saatinde gün veriyormuş ama ben MIUI 14 den açmak istiyorum mi unlock ta açmaya çalıştım hesabı ekleyemedim the system is being upgraded. please try again later bu hatayı verdiği için teşekkür ederim size eğer bulursanız yöntem minnettar olurum

Oyla:
Üst Alt