Sohbet Poco X4 Kullananlar

laborant446

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Poco x4 pro
Konular
3
Arkadaşlar valla açıkçası tıp dili gibi geliyor bana bu bahsettiğiniz rot mod olayı hiç anladığım şeyler değil

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Arkadaşlar valla açıkçası tıp dili gibi geliyor bana bu bahsettiğiniz rot mod olayı hiç anladığım şeyler değil
eger pc den az anlıyorsanız root pc deki administrator hesabına benzetilir yetkili kullanıcı diyelim herşeyi yapmanıza imkan verir mod rom da telefonu araba gibi modifiye edilmiş hale getiriyor gereksiz kullanılmayan özellikler uygulamalar siliniyor veya daha hafif kullanışlı sürümleriyle degiştiriliyor telefonda gereksiz yüklerden kurtlunca ister istemez daha hızlı az ve daha az pil kullanır hale geliyor "daha az yakıt yakıyor daha hızlı gidiyor"

laborant446

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Poco x4 pro
Konular
3
eger pc den az anlıyorsanız root pc deki administrator hesabına benzetilir yetkili kullanıcı diyelim herşeyi yapmanıza imkan verir mod rom da telefonu araba gibi modifiye edilmiş hale getiriyor gereksiz kullanılmayan özellikler uygulamalar siliniyor veya daha hafif kullanışlı sürümleriyle degiştiriliyor telefonda gereksiz yüklerden kurtlunca ister istemez daha hızlı az ve daha az pil kullanır hale geliyor "daha az yakıt yakıyor daha hızlı gidiyor"
Gerek Yok ben almayım teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herşeyin orjinali güzel

mcihanak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
0
bootloader kilit işlemini hallettikten sonra EU rom fastboot yoluyla yükledim.Arama ve Mesaj uygulaması MIUI oldu.arama kaydı özelliğine kavuşdu.fazlalıkdan arınmış reklamsız ayrıca EU rom çalışması stabil.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam eu rom nasıl yüklediniz bize de yardımcı olurmusunuz?

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

1)bootloader kilidini açmak ve benzeri işlemler telefonun brick olmasına,garanti kapsamından çıkmasına neden olabilir.

2) EUrom sitesinden xiaomi.eu_multi_VEUXG_V13.0.14.0.RKCMIXM_v13-11-fastboot.zip (bizim telefonun kodu VEUXG)
buradan indiriyoruz.zipli dosyayı açıyoruz.

3) burda da nasıl EU rom fastboot yoluyla yüklenir.

EU rom da poco x4 pro kodu (bizim telefonun kodu VEUXG)
Tekrar belirteyim bu işlemler telefonun brick olmasına,bozulmasına,telefonun garanti kapsamından çıkmasına neden olabilir.bu işlemleri iyice araştırmadan,bilgilenmeden yapmayın.kolay gelsin.

Son düzenleme:

mcihanak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
0

1)bootloader kilidini açmak ve benzeri işlemler telefonun brick olmasına,garanti kapsamından çıkmasına neden olabilir.

2) EUrom sitesinden xiaomi.eu_multi_VEUXG_V13.0.14.0.RKCMIXM_v13-11-fastboot.zip (bizim telefonun kodu VEUXG)
buradan indiriyoruz.zipli dosyayı açıyoruz.

3) burda da nasıl EU rom fastboot yoluyla yüklenir.

EU rom da poco x4 pro kodu (bizim telefonun kodu VEUXG)
Tekrar belirteyim bu işlemler telefonun brick olmasına,bozulmasına,telefonun garanti kapsamından çıkmasına neden olabilir.bu işlemleri iyice araştırmadan,bilgilenmeden yapmayın.kolay gelsin.
Hocam teşekkürler ama bence poco x4 pro forumu altında bu eu rom ile alakalı güzel bi konu açmanızı tavsiye ederim daha fazla detayandırarak böylece insanlarda yararlanmış olur.

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
Hocam teşekkürler ama bence poco x4 pro forumu altında bu eu rom ile alakalı güzel bi konu açmanızı tavsiye ederim daha fazla detayandırarak böylece insanlarda yararlanmış olur.
Hocam burada açılmış konu başlığı X4 yazılmış açan arkadaş düzeltirse yerinde olmuş olacak.moderatör arkadaşlar düzenleme yaparsalar iyi olur.forum konu açma işleyişinde iyi değilim hocam

Son düzenleme:

aykuts41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aykut
Cihazım
redmi 8 pro
Konular
7
Güncel kasma sorunu yazılımsal mı güncelleme gelirse düzelir mi çözen var mı?

comodo26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
Sanırım son kullandığım Xiaomi bu olacak gibi Instagram'da kasma sorunu bir çok kişide var ama hiç birşey yapmıyorlar.

aergun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergun
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Merhabalar.poco x4 pro kullanmaktayım.ilginç bir sorum olacak.mesala YouTube izlerken gelen çağrı küçük bir pencerede çıkıyor.hemen cevaplamaz isem kayboluyor.çağrıyı bulup cevaplıyamıyorum.Bir ayarı var mıdır?

Üst Alt