Yardım Poco X3 Sıfırlama sonrası oyunlarda kasma

MelloMorphy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5.1
Telefon Modeli
Poco X3 NFC
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba herkese Poco X3 NFC cihazımı Mi Recovery menüsünden tuşlar ile sıfırladım telefon kendi kendine kapanıyordu sıfırladıktan sonra düzeldi ancak sıfırlamadan önce mis gibi oynadığım oyunları kasmaktan oynayamiyorum yeni rom attım sürüm düşürdüm fabrika ayarlarına çevirdim hiçbiri işe yaramadı daha önce bu sorun ile karşılaşan oldu mu ne yapmalıyım cevaplarınızı bekliyorum

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba herkese Poco X3 NFC cihazımı Mi Recovery menüsünden tuşlar ile sıfırladım telefon kendi kendine kapanıyordu sıfırladıktan sonra düzeldi ancak sıfırlamadan önce mis gibi oynadığım oyunları kasmaktan oynayamiyorum yeni rom attım sürüm düşürdüm fabrika ayarlarına çevirdim hiçbiri işe yaramadı daha önce bu sorun ile karşılaşan oldu mu ne yapmalıyım cevaplarınızı bekliyorum

Tüm güncellemeleri tamamlayın hocam. Bazen hali hazırda bir uygulamanın güncel hali gerekirken, cihaz bunu otomatik yapmaz. Sizin güncellemenizi bekler. Örnek ; Güvenlik-Googleplaygüncellemesi

Oyla:

MelloMorphy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüm güncellemeleri tamamlayın hocam. Bazen hali hazırda bir uygulamanın güncel hali gerekirken, cihaz bunu otomatik yapmaz. Sizin güncellemenizi bekler. Örnek ; Güvenlik-Googleplaygüncellemesi
Yazılım güncellemeleri ve Google play store güncellemelerini kastediyorsunuz değil mi ?

Oyla:
Üst Alt