Yardım Poco X3 Pro veri Bağlantı Sorunu (YARDIM)

BeratBey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Poco X3 pro
Meslek
Şöför
Konular
3
Merhaba POCO X3 PRO cihazım (Global) Cihaza Direnç değişimi ve Sonrası imei işlemi yapıldı . Fakat Veri Baglantısı çok yavaş 3G ve 4.5G de . Bu sorun ile Karşılaşan oldu mu ? Veya Çözüm yolu ne olabilir .

Teşekkurler Simdiden .

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Merhaba POCO X3 PRO cihazım (Global) Cihaza Direnç değişimi ve Sonrası imei işlemi yapıldı . Fakat Veri Baglantısı çok yavaş 3G ve 4.5G de . Bu sorun ile Karşılaşan oldu mu ? Veya Çözüm yolu ne olabilir .

Teşekkurler Simdiden .
kullandığın rom dan ola bilir kernelden ola bilir ayarlardan bağlantı ayarlarını sıfırla olamasa kerneli değiştir dahada olamasa rom u değiştir magisk modülü reklam engelleme kullanma ben bu şekilde çözdüm

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31

Teşekkurler Simdiden .
Şimdi öncelikle olduğunuz yerde şebeke zayıf olabilir emin olmanın yolu hangi operatörü kullanıyorsanız aynı operatörü kullanan başka bir telefonla speedtest uygulamasında test yapın eğer sizin cihazın ping ve hız değerleri diğer cihaza göre çok düşükse direnç değişimi yapan arkadaş içinden geçmiş demektir telefonun yada imei repair işlemi hatalıdır

BeratBey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Poco X3 pro
Meslek
Şöför
Konular
3
kullandığın rom dan ola bilir kernelden ola bilir ayarlardan bağlantı ayarlarını sıfırla olamasa kerneli değiştir dahada olamasa rom u değiştir magisk modülü reklam engelleme kullanma ben bu şekilde çözdüm
Tsk ederim deneyeceğim .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi öncelikle olduğunuz yerde şebeke zayıf olabilir emin olmanın yolu hangi operatörü kullanıyorsanız aynı operatörü kullanan başka bir telefonla speedtest uygulamasında test yapın eğer sizin cihazın ping ve hız değerleri diğer cihaza göre çok düşükse direnç değişimi yapan arkadaş içinden geçmiş demektir telefonun yada imei repair iş

Şimdi öncelikle olduğunuz yerde şebeke zayıf olabilir emin olmanın yolu hangi operatörü kullanıyorsanız aynı operatörü kullanan başka bir telefonla speedtest uygulamasında test yapın eğer sizin cihazın ping ve hız değerleri diğer cihaza göre çok düşükse direnç değişimi yapan arkadaş içinden geçmiş demektir telefonun yada imei repair işlemi hatalıdır
Tskler Değerli Yorumun için . Direncle ilgili bir durum olsa zaten cihaz acmazdı devamlı bir problem verirdi diye dusunuyorum . imei ile ilgili veya atilan imei nin cihaziyla ilgili olabilir mi aklima bunlar geliyor . Acaba imei sini tekrar degistirsem repair islemi yapsam farkli bir imei atsam . Duzelir mi . Bilemedim

Son düzenleme:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Tsk ederim deneyeceğim .

Tskler Değerli Yorumun için . Direncle ilgili bir durum olsa zaten cihaz acmazdı devamlı bir problem verirdi diye dusunuyorum . imei ile ilgili veya atilan imei nin cihaziyla ilgili olabilir mi aklima bunlar geliyor . Acaba imei sini tekrar degistirsem repair islemi yapsam farkli bir imei atsam . Duzelir mi . Bilemedim
Direnç değişimi yapılırken hatalı bir işlem yapılıp örneğin anakarta fazla ısı verilip anten kısmına zarar vermiş olabilirler, veya imei atarken yazılımsal olarak hatalı yapılmışta olabilir. imeinin ne olduğu önemsiz mesela benim poco f2 pro cihazıma TURKCELL VINN MF667 bu cihazın imeisi atıldı ve bu cihaz 4g desteklemiyor ancak ben cihazımda 4gyi sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Dediğim gibi yukardaki testi yapın ilk önce ona göre çözüm düşünülür. 2 cihaz aynı operatör olmasına rağmen birinde şebeke zayıf diğerinde değilse ilk önce güvenilir bir yerde tekrar imei repair yaptırır denersiniz düzelmiyorsa sorun donanımsaldır

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Tsk ederim deneyeceğim .

vallahi hocam bende aynı sorun oldu tarayıcı açılacak yarım saat dediklerimi yaptım düzeldi çok şükür

Üst Alt