MIUI 13 POCO X3 Pro (vayu) Global Kararlı Rom V13.0.8.0.SJUMIXM İndirme Bağlantıları

denzavol1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
mi9se
Konular
2
Şarj olarak çok beğendim. Ortalama kullanım ile sabah şarjdan çıkarıp 2 gün sonraki sabah şarja takıyorum. Yukarıda da paylaştım 9.5 saat ekran süresi aldım.
Twrp ile yükledim ben ama fastboot ile flashtool yardımıyla bir önceki global sürümlerinden birini yükleyin bir kaç güne güncelleme yapar.
Kasma donma yapmiyor. Uygulama hatası felanda almadım. Bir.onceki sürümünde müzik uygulaması berbattı takılıp duruyordu.
İki gündür kullanıyorum da bahsettiğin gibi bir şarj alamadım ben aşırı hızlı bitiyor şarjı üstelik pil tasarrufunda kullanıyorum cihazı ekstra ne gibi ayarlar yapabiliriz şarj uzunluğu için

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
İki gündür kullanıyorum da bahsettiğin gibi bir şarj alamadım ben aşırı hızlı bitiyor şarjı üstelik pil tasarrufunda kullanıyorum cihazı ekstra ne gibi ayarlar yapabiliriz şarj uzunluğu için
Yoğun kullanıyorum bu sıralar bende alamıyorum o süreyi. Ayrıca telefonun kendi uygulaması günlük verilleri gösteriyor.24 saat sonra sıfırlama yapıyor. Onu da ddikkate alıp başka.uygulama.ile bakarsanız daha net görebilirsiniz ekran süresini.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Globale MIUI14 geldi hocam bugün Android 13 ile, haftasonu vaktim olursa ve EU yayınlanmış olursa geçeceğim. Son güncellemesi bildiğim kadarıyla, 14 üstünü almayacak demişlerdi ama ara güncellemeler gelir belki bakalım. miui_VAYUGlobal_V14.0.1.0.TJUMIXM_050c24042a_13.0.zip dosya adı.

Düzenleme: EU rom için hybrid yazılmış yani recovery ile de fastboot ile de yüklenebilir fakat global için bilgi bulamadım, recovery yazmıştım onu sildim.

Son düzenleme:

Nk_medya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nk
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
0
Globale MIUI14 geldi hocam bugün Android 13 ile, haftasonu vaktim olursa ve EU yayınlanmış olursa geçeceğim. Son güncellemesi bildiğim kadarıyla, 14 üstünü almayacak demişlerdi ama ara güncellemeler gelir belki bakalım. miui_VAYUGlobal_V14.0.1.0.TJUMIXM_050c24042a_13.0.zip dosya adı.

Düzenleme: EU rom için hybrid yazılmış yani recovery ile de fastboot ile de yüklenebilir fakat global için bilgi bulamadım, recovery yazmıştım onu sildim.

Ota ile kurabilir miyiz?

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Ota ile kurabilir miyiz?
Güncelleme geldiyse kurabilirsiniz fakat bu sürüm Global için, dosya adında bulunan TJUMIXM kısmı bir önceki sürüm için sizde SJUMIXM olması gerekiyor. En güncel sürümden geçmek daha sağlıklı olacaktır.

ssangyong

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
poco x3 pro
Konular
2
(Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz)
Şu an telefonum 13.0.3 sürümü var da, bu şekilde 13.0.3 sürümünden bu sürüme direkt geçebiliyor muyuz? Yoksa aradaki sürümleri yüklemeden geçemez miyiz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt