Yardım Poco x3 pro test point noktaları

sercan19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unlock
Cihazım
mi 5x
Konular
9
X3 pro cihaz brick oldu hi. sekilde fastboot veya recovery moda ge.miyor.test point noktarınıda bulamadım .yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba.

Ekli dosyalar

• 1627390448151.jpg
    1627390448151.jpg
    2,4 MB · Görüntüleme: 680

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Test noktalarını bulsanız bile yetkisiz yazılım yükleyemezsiniz. EDL den yazılım yüklerken yetkili hesap ister.

sercan19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unlock
Cihazım
mi 5x
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
boodloder acık telefonda sıkıntı olmaz daha once yapmıştım.test noktarını bulamadım ama

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bootloader kilidinin konuyla alakası yok. Bootloader kilidi açık cihaza fastboot üzerinden erişime izininiz vardır. EDL den yetki olmadan yazılım yükleyemezsiniz. Test noktalarıda belli zaten buyrun deneyin :)

Ekli dosyalar

• 1627390448151 [miuiturkiye.jpg
    1627390448151 [miuiturkiye.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 615

ismailalper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iso
Cihazım
not 8
Konular
0
X3 pro cihaz brick oldu hi. sekilde fastboot veya recovery moda ge.miyor.test point noktarınıda bulamadım .yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba.
şarz flex inin altında sağdan ilk iki pin ayrıca evet kilidi açıksa edl den atabilirsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloader kilidinin konuyla alakası yok. Bootloader kilidi açık cihaza fastboot üzerinden erişime izininiz vardır. EDL den yetki olmadan yazılım yükleyemezsiniz. Test noktalarıda belli zaten buyrun deneyin :)
kardeşim insanları yanlış yönlendiriyorun edl den yetkili hesapla kilidi kapalı cihaza atarsın doğru ama kilit açıksa gerek yok

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
şarz flex inin altında sağdan ilk iki pin ayrıca evet kilidi açıksa edl den atabilirsin
edl den yetkisiz yazılım yüklenmez. Kilidin açık olması fastboot moda girebilen cihazlara yazılım yükleme olanağı verir..

ismailalper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iso
Cihazım
not 8
Konular
0
edl den yetkisiz yazılım yüklenmez. Kilidin açık olması fastboot moda girebilen cihazlara yazılım yükleme olanağı verir..
şu an bunu sana yazarken edl den yazılım atıyor bilgisayarım dft prodan :)

hatta ve hatta bazı modellerde kilit kapalı bile atar örnek redmi9t (lime ) dün yaptım müşterime sadece versiyona göre destroyed hatasına düşebilir kilit kapalı olduğu için

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
şu an bunu sana yazarken edl den yazılım atıyor bilgisayarım dft prodan :)

hatta ve hatta bazı modellerde kilit kapalı bile atar örnek redmi9t (lime ) dün yaptım müşterime sadece versiyona göre destroyed hatasına düşebilir kilit kapalı olduğu için
'şu an bunu sana yazarken edl den yazılım atıyor bilgisayarım dft prodan :)'
sonuna da gülücük iyi olmuş gerçekten. Bu forum son kullanıcı forumu bilginiz olsun. o dediğiniz uygulama herkeste yok. ayrıca kilit açık olmasına da gerek yok yine yükler. iyi forumlar

ismailalper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iso
Cihazım
not 8
Konular
0
edl den yetkisiz yazılım yüklenmez. Kilidin açık olması fastboot moda girebilen cihazlara yazılım yükleme olanağı veri

sonuna da gülücük iyi olmuş gerçekten. Bu forum son kullanıcı forumu bilginiz olsun. o dediğiniz uygulama herkeste yok. ayrıca kilit açık olmasına da gerek yok yine yükler. iyi forumlar
güzel kardeşim son kullanıcı formu olması doğruyu söylememe engel değil ben herkeze ücretli pc bağlanırım diye mesaj atmıyorum dft yoksa alternatiflerde var ayrıca son kullanıcı formunda test point soruluyorsa bu forum son kullanıcı forumu değil

herkezde yoksa bizde programı nasıl temin edeceklerini anlatırız ki millete yalan söyleyenlere boşa para kaptırmasınlar dimi

Üst Alt