Yardım poco x3 pro Pixel Experience Rom orange fox kurulum hatası

Ghaouth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
PixelExperience_Plus_vayu-13.0
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba, bugün akşam CDroid ROM'unu indirmek istedim çünkü bundan önce kullandığım PixelOS ROM'unun şarj tüketimi çok kötüydü. CDroid'i kurmaya başladım, ancak kurulum sırasında bile aşırı kasma ve ısınma sorunlarıyla karşılaştım. Kurulum tamamlandıktan sonra arayüzde ve Google Play'de donmalar ve kasmalar yaşamaya başladım. Bu sorunlarla başa çıkmak için Pixel Experience'i kurmaya karar verdim ve gerekli dosyaları indirdim. TWRP'ye girdiğimde dahili hafıza 0 MB olarak gözüküyordu ve her tekrar başlattığımda aynı hatayla karşılaşıyordum. Orange Fox'u yükleyip format data yaptıktan sonra klasik ROM yükleme işlemlerini gerçekleştirdim. "Reboot system" yaptıktan sonra tekrar Orange Fox'a atıyor. Sanırım bir yerde bir hata yapmış olabilirim ama kesin olarak nerede olduğunu bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Yeni olduğum için burada ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Klask rom dediğiniz fastboot kurulum mu, mi flash programı ile telefonu fastboota alıp yükleme yapın.
Twpde Omb görünüyorsa yada dosyalarınız install da görünmüyorsa adb sideload dan dalvik ce cache silip yes yaparak format atın.

Oyla:
Üst Alt