Sohbet Poco X3 Pro Limbo Emulator için ayarlar

phant0m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa Avcu
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
2
İyi günler herkese.Poco X3 Pro kullanıyorum.Son 1-2 aydır telefonuma Limbo PC Emulator kurmaya çalışıyorum ama başaramıyorum.İnternetten hangi videoyu izlesemde,hangi iso dosyasını kurmaya çalışsam da olmuyor,açılmıyor.Ya bios bölümünde sıkıntı oluyor yada ayarlarda uyuşmazlık meydana geliyor.Poco X3 Pro modelini ve Limbo PC Emulator kullanan biri bana yardım edebilir mi acaba?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Arm değil x86 sürümü deneyin, ayar olarak da ekran görüntüsünde eklediğim gibi ayarlayın. Hazırda Win11 iso dosyası vardı fakat kuramadım sistem gereksinimi karşılamadığını söylediği için, işlemci sınırlaması gibi saçma kısıtlamalar getirdiler biliyorsunuz. Vaktim olduğunda farklı birkaç ayar ile tekrar deneyeceğim daha sonra, olmazsa Windows 10'a bakarız. Siz Vista denemişsiniz zaten o yüzden sorun olacağını sanmam. Bu arada 1gb ram vermişsiniz, pek yeterli olduğunu sanmıyorum, ben 4gb verdiğim halde kurulum ekranı gelmesi 5dk üzeri sürdü.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-18-18-44-56-321_com.limbo.emu.main.jpg
    Screenshot_2022-11-18-18-44-56-321_com.limbo.emu.main.jpg
    291,9 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2022-11-18-18-34-42-942_com.limbo.emu.main.jpg
    Screenshot_2022-11-18-18-34-42-942_com.limbo.emu.main.jpg
    738,8 KB · Görüntüleme: 14

phant0m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa Avcu
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
2
Arm değil x86 sürümü deneyin, ayar olarak da ekran görüntüsünde eklediğim gibi ayarlayın. Hazırda Win11 iso dosyası vardı fakat kuramadım sistem gereksinimi karşılamadığını söylediği için, işlemci sınırlaması gibi saçma kısıtlamalar getirdiler biliyorsunuz. Vaktim olduğunda farklı birkaç ayar ile tekrar deneyeceğim daha sonra, olmazsa Windows 10'a bakarız. Siz Vista denemişsiniz zaten o yüzden sorun olacağını sanmam. Bu arada 1gb ram vermişsiniz, pek yeterli olduğunu sanmıyorum, ben 4gb verdiğim halde kurulum ekranı gelmesi 5dk üzeri sürdü.
Teşekkürler hocam.Deneyeceğim ve win 10 ile denemenizi sonucunda sabırsızlıkla bekliyorum 😊

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Hocam biraz geç oldu kusura bakmayın, geniş bir vaktim olmadı maalesef ilgilenecek. Windows 10 kurulumu uzun sürünce iptal edip 8.1 kurdum, o da uzun sürdü gerçi ama tekrar 7 indirip kurmayla uğraşmamak için baştan başlamadım. Açılışı yaklaşık 6-7 dakika arası sürüyor, çalışmasında sıkıntı yok gördüğüm kadarıyla fakat yükte kullanmadım, kurup açtım sadece genel olarak. Farklı ayarlar ile belki açılış ve performansa iyileştirme yapılabilir, onlara da detaylı bakarım bugün yarın duruma göre.

Ekli dosyalar

• Screenrecorder-2022-12-10-03-28-53-561.mp4
    1,4 MB · Görüntüleme: 6
Üst Alt