Yardım Poco x3 PRO karşılıklı konuşma yaparken karşı tarafın sesini boğuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pocoyardim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selim
Cihazım
poco x3 pro
Konular
2
herkese merhaba. araniza yeni katıldım. benim bir problemim var ve nereye sorup düzgün bilgi alacağımı bilmedigim için buraya konu açmak istedim.

yaklaşık olarak birkaç ay önce poco x3 pro cihazını satın aldım.

cihazı aldığımdan beri karşımdaki kişi ile konuşurken özellikle aynı anda konuşma esnasında karşı tarafın sesini bozuyor ve kısıyor. ben de hiçbir şey anlamıyorum karşımdaki kişinin ne dediğini.
özellikle hızlı konuşmalar esnasında sorun oluyor bu durum. biri susup biri konusunca hiçbir problem olmuyor.

problem operatör ile alakalı değil çünkü sosyal medya üzerinde konuşurken de aynı durum oluyor. telefonuma format attım yine devam ediyor.

karşımdakinin telefonuna göre değişiyor bu durumun oluşup oluşmaması. örneğin karşımdaki kişinin telefonu özellikle eski ise ve hoparlörü açarak konuşursa oluyor. evde 4-5 cihaz ile denedim bazılarında hiçbir problem olmazken bazılarında ise karşımdaki kişi hoparlöre alırsa aynı anda ses çıkardığımız anda karşının sesini darmaduman ediyor. hiçbir şey anlaşılamaz hale geliyor konuşmadan.

bazı arkadaşlarım bana bunun özellik felan olduğunu söylüyor da ben anlamadım daha önce hiç Xiaomi telefon kullanmamıştım. teknik servise göndermeyi de düşündüm bir yer arızalı felan diye ama karşımdaki kişinin telefonu farklı olunca olmayabiliyor. bir de teknik servise çok güvenmiyorum şikayetleri okudugum için.

böyle bir durum sizde de var mı? ya da fark ettiniz mi acaba?
nasıl çözülebilir?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Ana konunuzdan devam edin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt