Soru Poco X3 Pro kapandı ve açılmıyor

furkan5

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
14
üç yıldır sorunsuz kullandığım Türkiye garantili poco x3 pro telefonum sabah kalktığımda kapanmıştı. ne yaptıysam açamadım. acaba donanımsal emmc arızası olabilir mi? hiç bir şeyi yoktu .en son yatmadan önce bakmıştım. sabah kalktığımda kapanmıştı. çok ta memnundum. şimdi yeni bir telefon almayı düşünüyorum. poco x6 pro 12*512 gb olabilir. onda da böyle kronik emmc arızası olabilir mi? öyle ise başka telefonlara da bakabilirim. önerebileceğiniz Türkiye garantili telefon modellerini söyler misiniz. ona göre bir tercih yaparım. teşekkürler.

Son düzenleme:

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
10
üç yıldır sorunsuz kullandığım Türkiye garantili poco x3 pro telefonum sabah kalktığımda kapanmıştı. ne yaptıysam açamadım. acaba donanımsal emmc arızası olabilir mi? hiç bir şeyi yoktu .en son yatmadan önce bakmıştım. sabah kalktığımda kapanmıştı. çok ta memnundum. şimdi yeni bir telefon almayı düşünüyorum. poco x6 pro 12*512 gb olabilir. onda da böyle kronik emmc arızası olabilir mi? öyle ise başka telefonlara da bakabilirim. önerebileceğiniz Türkiye garantili telefon modellerini söyler misiniz. ona göre bir tercih yaparım. teşekkürler.
Hiçbir şekilde açılmıyor ve şarj olmuyor ise büyük ihtimalle kronik PMIC arızasıdır. Tamiri yapılıyor ama bütçeniz var ise X6 Pro ya da F6 almanızı öneririm.

furkan5

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler. tamir ettirsem tekrar bozulma ihtimali var mı? tahmini masraf ne kadar çıkar? yoksa yeni telefon almamı mı önerirsiniz?

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
10
teşekkürler. tamir ettirsem tekrar bozulma ihtimali var mı? tahmini masraf ne kadar çıkar? yoksa yeni telefon almamı mı önerirsiniz?
Evet, tamir ettirince tekrar bozulma ihtimali var. 4000TL'ye yaptıranlar vardı ama şu anki durum ne bilmiyorum. Bütçe varsa kesinlikle yeni telefon almanızı öneririm çünkü uğraşılacak iş değil, tekrar bozulma ihtimali + tamiri yapan kişi garanti vermezse sıkıntı olur.

furkan5

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi