Yardım Poco x3 pro IMEI kaydı yapılı BL kilidi kapalı Güncelleme alabilir mi

Belisimo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yağız
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.3
Telefon Modeli
Poco x3 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Benim cihazı başka bir telefoncudan almıştım ona imei için götürünce 1 hafta sonra tekrar gel demişti işlerim dolayısıyla gidemedim vakit bulamadım cihaz kapanınca farklı bir telefoncuya götürdüm IMEI kaydını yapmış ama BL kilidi kapalı bir şekilde ve telefoncudayken benden Mİ hesabımın bilgilerini istemişti ne işlem yaptığını anlayamadım herhangi bir şekilde güncelleme yapmamamı söyledi ama bildirim çubuğu kasıyor ve bazı arayüzlerde yavaşlıyor telefon IMEI işleminden sonra güncelleme yapmak istiyorum ama güncelleme yaparsan IMEI gider dediği için yapmıyorum IMEI gitmeden yapmanın bir yolu var mı ?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Benim cihazı başka bir telefoncudan almıştım ona imei için götürünce 1 hafta sonra tekrar gel demişti işlerim dolayısıyla gidemedim vakit bulamadım cihaz kapanınca farklı bir telefoncuya götürdüm IMEI kaydını yapmış ama BL kilidi kapalı bir şekilde ve telefoncudayken benden Mİ hesabımın bilgilerini istemişti ne işlem yaptığını anlayamadım herhangi bir şekilde güncelleme yapmamamı söyledi ama bildirim çubuğu kasıyor ve bazı arayüzlerde yavaşlıyor telefon IMEI işleminden sonra güncelleme yapmak istiyorum ama güncelleme yaparsan IMEI gider dediği için yapmıyorum IMEI gitmeden yapmanın bir yolu var mı ?
Cihaza twrp yükleyip rom yükleme ve sıfırlama işlemlerini oradan yapmanız daha sağlıklı olur. Aşağıdaki linkte cihazınızla ilgili olarak twrp kullanılmalıdır uyarısı var.

Oyla:

Belisimo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yağız
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BL kilidi açılmadan işlem yapılabiliyor mu twrp ile ?

Oyla:

Belisimo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yağız
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ne kadar sürüyor bu işlem

Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ne kadar sürüyor bu işlem
daha önce kayıt yapmışmıydınız bilmediğimden soruyorum çünkü 168 saat bekletiyo o süre geçtikten sonra da hemen açılıyo
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

daha önce kayıt yapmışmıydınız bilmediğimden soruyorum çünkü 168 saat bekletiyo o süre geçtikten sonra da hemen açılıyo bu uygulama ile

Oyla:

Belisimo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yağız
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
evet daha önce kayıt yapmıştım unlockladım telefonu ama IMEI gitti unlocktan sonra

Oyla:

Belisimo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yağız
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
IMEI için mi hocam telefonla alakalı bir durum mu yoksa bu geçmiş olsun giggle~~

Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
IMEI için mi hocam telefonla alakalı bir durum mu yoksa bu geçmiş olsun giggle~~
imei hocam😅

cihazınız poco x3 pro benim konuma bir bakın derim madem kilidi açmışsınız çok beğenilen bir custom rom paylaştım poco için kamera olsun diğer açıdan olsun güzel bir romdur konumun linkini atacağım buradan birazdan ayriyten poco için tek tık ile twrp yükleme uygulaması da var onu da atabilirim size twrp kurmadıysanız

imei hocam😅

cihazınız poco x3 pro benim konuma bir bakın derim madem kilidi açmışsınız çok beğenilen bir custom rom paylaştım poco için kamera olsun diğer açıdan olsun güzel bir romdur konumun linkini atacağım buradan birazdan ayriyten poco için tek tık ile twrp yükleme uygulaması da var onu da atabilirim size twrp kurmadıysanız
Rom - miui mint poco x3 pro rom konu bu bi göz atın derim

Oyla:
Üst Alt