Yardım POCO X3 PRO Galeri Sorunu

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu mıuı 13
Telefon Modeli
X3 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar galeride dik görünmesine rağmen bazı fotoğraflar uygulamaya yüklendiği zaman yan dönüyor bunun nedeni nedir?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hangi uygulamaya yüklediğinizde yan görünüyor hocam? Yan görünen fotoğrafları galeri uygulamasında yer alan döndürme özelliği ile döndürmüş müydünüz?

Oyla:

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi uygulamaya yüklediğinizde yan görünüyor hocam? Yan görünen fotoğrafları galeri uygulamasında yer alan döndürme özelliği ile döndürmüş müydünüz?
Hayır çevirilmiş halde değil dik duruyor galeride. google fotoğraflardan yedeklerimi indirdim ve hangi uygulamada atarsam atayım yan dönüyor çözemedim bi hocam

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hayır çevirilmiş halde değil dik duruyor galeride. google fotoğraflardan yedeklerimi indirdim ve hangi uygulamada atarsam atayım yan dönüyor çözemedim bi hocam

Yanlış ifade ettim galiba... Yani fotoğrafın aslı yataydır ama galeri uygulamasında döndürme butonu ile dikey çevrilmiştir belki. Bu nedenle de diğer uygulamalar asıl yalı olan yatay şekilde ama galeri uygulaması dikey olarak görüntülüyordur.

Oyla:

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Yanlış ifade ettim galiba... Yani fotoğrafın aslı yataydır ama galeri uygulamasında döndürme butonu ile dikey çevrilmiştir belki. Bu nedenle de diğer uygulamalar asıl yalı olan yatay şekilde ama galeri uygulaması dikey olarak görüntülüyordur.
Kusura bakmayın bildirimi görmemişim ancak hayır öyle değil öyle olsa tüm uygulamalarda aynı sorunu yaşardım mesela instagrama yüklerken bu sorunu yaşamıyorum ancak bir çok uygulamada yaşıyorum ve fark ettim ki kamera ile çektiğim fotoğraflar da aynı durumda sadece indirdiklerim yan yüklenmiyormuş tüm fotoğraflarda bu sorunu yaşıyorum yani. 3:4/16:9 gibi farklı seçenekleri seçtim yine değişen bir şey yok anlayamadım bir türlü

Oyla:

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Hatta sorunun sebebini buldum ama çözümü bulamadım. Kamerada fotoğrafı yan çekersem dik, dik çekersem yan atıyor. Selfie modunda oluyor bu sorun sadece ve selife çekerken telefonu yan çevirince kamera açısı genişliyor bence olay tam olarak Bununla ilgili

Oyla:
Üst Alt