Yardım Poco X3 Pro duvar kağıdı titreme ve yakınlaşma sorunu

hsa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL 12.5.2 KARARLI
Telefon Modeli
POCO X3 PRO
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Miui 12.5 klâsik temada Ana ekran duvar kağıdına fotoğraftaki gibi detay içeren kağıtlar koyduğumda gün sonuna doğru detay kısımlarda titreme oluyor ve duvar kağıdını yakınlaştırıyor. GENPA garantiye gönderdim sonuç olarak yeni telefon gönderdiler. Yenisi geldi gün sonunda yine duvar kağıdı yakınlaştı ve titreme oldu. 2 cihazda da aynı şekilde sonuç. Sizde böyle bir şey var mı? Bütün ayarları denedim. İos denilen temalarda yapmıyor ama yinede can sıkıcı. Bana mı denk geliyor yoksa hepsinde mi var.?

Ekli dosyalar

• IMG_20210811_072451.jpg
    IMG_20210811_072451.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 28

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Forum Kuralları gereği başlığı düzenledim hocam. Dikkat edelim bir daha, başlığın tamamı büyük harflerle yazılması yasak.

Geçmiş olsun. Umarım çözüm bulunur. :/

Oyla:

hsa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sorunu benden başka yaşayan yok anlaşılan. Değişim yapılıp gönderilen cihazıda bugün genpaya garantiye gönderdim. Belki birileride bu sorunu yaşar buralarda cevap arar yada GENPA teknik servisin garanti konusunda neler yapabildiğini görmek için sonucu sizlerle paylaşacağım.

Oyla:

hsa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
1
teknik servise ilk titreme duvar kağıdında büyüme şikayetlerimde bulunduğumda yeni cihaz göndermişti. yeni cihazda da aynı sorunla çıkınca şu şekilde cihazı tekrar garantiye gönderdim.
Genpa servise olan şikayetim: ......34 servis no ile gönderdiğim telefonum yenisiyle değişimi yapıldı fakat önceki telefondaki sorunlar ( duvar kağıdında büyüme ve titreme vs.) maalesef ki bu yeni gönderilen telefonda da çıkmıştır.
telefon teknik servise teslim edildikten sonra üreticiye mail gönderildi yazdı daha sonra bu cevapla bana telefonu geri gönderdiler.
Teknik servisin cevabı: cihaz uzun sure test edıldı belırtılen hata gorulmedı guncel yazılım yuklendı genel bakımları yapıldı butun testlerden basarıyal gecmıstır

sonuç olarak teknik servis aynı sorunlar için ilkinde telefonu değiştirdi ikincisinde sorun yok diyip gönderdi. Sorun var ama güncelleme bekleyeceğim. Yine diyorum böyle sorun yaşayan arkadaşlar varsa burdan yazsın ki güncelleme ile geçer ümidi olsun içimde. sevimsiz bir durum.

Oyla:

Lockie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
utku
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
0
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Miui 12.5 klâsik temada Ana ekran duvar kağıdına fotoğraftaki gibi detay içeren kağıtlar koyduğumda gün sonuna doğru detay kısımlarda titreme oluyor ve duvar kağıdını yakınlaştırıyor. GENPA garantiye gönderdim sonuç olarak yeni telefon gönderdiler. Yenisi geldi gün sonunda yine duvar kağıdı yakınlaştı ve titreme oldu. 2 cihazda da aynı şekilde sonuç. Sizde böyle bir şey var mı? Bütün ayarları denedim. İos denilen temalarda yapmıyor ama yinede can sıkıcı. Bana mı denk geliyor yoksa hepsinde mi var.?
Selamlar hocam bir çözüm bulabildinizmi?
Ayrıca bendede oluyor 12.5 klasik tema duvar kağıdı yakınlaştırma

Oyla:

hsa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
1
Malesef bulamadım. garanti sürecimi yukarıda yazmıştım okumuşsunuzdur. bu şekilde kullanıp güncelleme bekleyeceğim. canlı duvar kağıtlarında yakınlaşma yapmıyor ama ben tercih etmiyorum şimdilik.

Oyla:

Hsn5050

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hsn
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Malesef bulamadım. garanti sürecimi yukarıda yazmıştım okumuşsunuzdur. bu şekilde kullanıp güncelleme bekleyeceğim. canlı duvar kağıtlarında yakınlaşma yapmıyor ama ben tercih etmiyorum şimdilik.
Yine değiştirmişler benim POCO F3 var. Garantiye OUNO ya gönderdim ve sonuç hata görülemedi. Gerçi büyüme yazmışın da benim kin de kafasına göre titreme oluyor daha çok yüzde yüz ve gün sonu

Oyla:

Onur_ozyy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
Ben de poco x3 nfc var duvar kağıdı yakınlaştıma problemi ben de var. Sorunu şu şekilde çözdüm : ana ekran tuşları yerine tam ekran hareketlerine geçince sorun otomatik çözüldü. Sen de dene istersen.

Oyla:

hsa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
1
Ben de poco x3 nfc var duvar kağıdı yakınlaştıma problemi ben de var. Sorunu şu şekilde çözdüm : ana ekran tuşları yerine tam ekran hareketlerine geçince sorun otomatik çözüldü. Sen de dene istersen.
Tam ekran kullanıyorum zaten. MIUI 13 ile duvar kağıdı sorunu çözüldü ama ekran Otomatik kapanma kilitleme süresinin sonunda ışıkta titreme dalgalanma oluyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 13 ile duvar kağıdı sorunu çözüldü arkadaşlar ama ekran Otomatik kapanma kilitleme süresinin sonunda ışıkta titreme dalgalanma oluyor. Kardeşimde de 128gb olanı var onda da aynı şekilde ekran ışığı kapanırken titreme yapıyor ışık.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 13 ile düzeldi

Oyla:
Üst Alt